lekarz Ryszard Surma

Pediatra

Bardzo fachowy , konkretny, empatyczny , uprzejmy Lekarz służący pomocą o każdej porze. Zdecydowanie polecam.

Dr Surma-wspaniały lekarz, dokładny, cierpliwy,polecam!!!!!dodam , ze przyjal nas z dzieckiem w niedziele bez problemu :)

Jedyna osoba jaka znam przy ktorej kazdy chce byc tak jak On ,poprostu dobrym czlowiekiem!bezinteresowny szczery i zwyczajnie dobry!wspanialy czlowiek wybitny specjalista.Wiem jakim szczesciem jest spotkac go na swojej drodze w czasie wychowywania dzieci.Oby mial jeszcze przez wiele lat sile i zdrowie by pomagac innym tak jak od wielu lat pomaga mojemu dziecku.Najgorsze jest to ze czlowiek nawet nie potrafi odwdzieczyc sie mu za to wszystko co ofiaruje On swoja praca..Nigdy niczego nie chce za swoja wspaniala prace, nigdy niczego nie potrzebuje.ideal Lekarza!!!!niespotykany czlowiek!!!

Bardzo dobry Lekarz przez ogromne L!!! Mieliśmy nagły problem z naszym synkiem w samym środku majowego weekendu a Pan doktor postawił synka na nogi dosłownie w jeden dzień! Jeszcze raz dziękujemy Panie doktorze! I na pewno polecamy Pana doktora z czystym sumieniem każdemu dziecku :-)

Lekarz anioł, cierpliwy, ciepły, bezinteresowny,stawia na pierwszym miejscu zdrowie dzieci.Dziękuję za pomoc mojemu wnuczkowi,serdecznie pozdrawiam.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Szamotuły"?

Pielęgniarsko - Położniczy Ośrodek Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej
Braci Czeskich 13