lekarz Ryszard Wall

Bardzo dobry specjalista, idealne podejście do pacjentki, budzi ogromne zaufanie, To już moja 2 ciąża u Pana Doktora. Oby więcej takich lekarzy.

Wspaniały lekarz ! Profesjonalista ! Wspaniałe podejście do człowieka ! Wizyta kompleksowa wraz z usg. Polecam

Nie polecam.. jeżeli wszystko dobrze to każdy lekarz jest dobry, a jeżeli sa komplikacje to dr Wall nie potrafi nic..zbywa i zapewnia,że jest wszystko dobrze choć w rzeczywistości jest zupełnie inaczej..Lekarz starej daty zatrzymał się lata temu !!!

polecam,chodziłam do niego gdy byłam w ciąży 2 razy,jedna i druga przeprowadzona prawidłowo,gdy pytałam o cos wyjaśniał,gdy chciałam USG robił,miły i uprzejmy ,polecam

Chodze do dr Walla od lat, pomógł nie raz nie tylko mnie ale wielu kobietom z mojej rodziny i znajomym. Rewelacyjnie zajął sie moją ciążą.Mimo iż były to wizyty publiczne nie czułam żeby poświęcał mi przez to mniej czasu. Zawsze wytłumaczy, poświęca bardzo dużo czasu dla pacjentki i ogólnie bardzo miły z Niego człowiek. Z całego serca polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Resko"?

Andrzej Jarzemski

Gozdno 6