lekarz Ryszard Wall

Nie polecam !!!! Przez wielkie N Chodziłam do tego lekarza bo mi prowadził ciążę nie robił USG nie sprawdzał czy wszystko wporzadku aż wkoncu doszło do tego że w ostatnią wizytę jak poszłam na ktg nie było ruchów dziecka co mnie zaniepokoiło pan ginekolog stwierdził że jest wszystko wporzadku że tak ma być bo to normalne Niestety tydzień później okazało się że nie czułam ruchów dziecka odeszły mi wody płodowe i moja intuicja mnie nie zawiodła że dzieje się coś złego Pojechałam do szpitala dzięki Bogu że szybko zareagowałam bo ...

Nie polecam !!!! Przez wielkie N
Pojechałam do szpitala dzięki Bogu że szybko zareagowałam bo było zagrożenia ciąży i urodziłam w 34 tyg wcześniaka
Ciąża zagrożona z powodu niewydolności łożyska
Błąd lekarza bo nie robił USG
Lekarze którzy robili mi cesarkę byli w szoku że ginekolog nie robił USG od 5 do 8 miesiąca bo można by było temu zapobiec że nie doszło by do zagrożenia
Dziś mój synek dzięki mnie żyje i ma się dobrze
Nie polecam nikomu !!!!! Tego lekarza

Jestem pod opieką Pana Doktora od wielu lat. Lekarz pełen empatii, rozmawia z pacjentem i tlumaczy wszelkie wątpliwości. Nie zostawia pacjenta w potrzebie. Szczerze polecam.

Nie polecam żadnej kobiecie prowadzić ciąży u tego Pana. Bagatelizuje problemy, jeżeli idzie się na NFZ średnio go obchodzą pacjentki, mało mnie nie wykończył. Najgorszemu wrogowi nie życzę.

Bardzo dobry specjalista, idealne podejście do pacjentki, budzi ogromne zaufanie, To już moja 2 ciąża u Pana Doktora. Oby więcej takich lekarzy.

Wspaniały lekarz ! Profesjonalista ! Wspaniałe podejście do człowieka ! Wizyta kompleksowa wraz z usg. Polecam

Nie polecam.. jeżeli wszystko dobrze to każdy lekarz jest dobry, a jeżeli sa komplikacje to dr Wall nie potrafi nic..zbywa i zapewnia,że jest wszystko dobrze choć w rzeczywistości jest zupełnie inaczej..Lekarz starej daty zatrzymał się lata temu !!!

polecam,chodziłam do niego gdy byłam w ciąży 2 razy,jedna i druga przeprowadzona prawidłowo,gdy pytałam o cos wyjaśniał,gdy chciałam USG robił,miły i uprzejmy ,polecam

Chodze do dr Walla od lat, pomógł nie raz nie tylko mnie ale wielu kobietom z mojej rodziny i znajomym. Rewelacyjnie zajął sie moją ciążą.Mimo iż były to wizyty publiczne nie czułam żeby poświęcał mi przez to mniej czasu. Zawsze wytłumaczy, poświęca bardzo dużo czasu dla pacjentki i ogólnie bardzo miły z Niego człowiek. Z całego serca polecam.

bardzo dobry ginekolog i poradzam go kazdej kobiece jest to czlowiek który bardzo pomaga

Jest to prawdziwy lekarz z powołania. Skutecznie pomógł mojej córce, tesciowej i wielu moim znajomym. Potrafił postawić trafną diagnozę i przepisać skuteczne leki. Rozmawia z pacjentem. Umie słuchać pacjenta i bardzo cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości i zalecenia. Prowadzi prywatną praktykę, ale nie po to by się szybko wzbogacić, ale raczej żeby pomagać i leczyć.