dr hab. n. med. Ryszard Waśko

Internista, Endokrynolog

Miałam do czynienia z 5 endokrynologami i wizyty u doktora wspominam najlepiej. Nie patrzy tylko na wyniki, ale również na samopoczucie pacjenta. Na moje wszystkie pytania zawsze odpowiada rzeczowo i szczerze. Fakt, że nie robi usg. No cóż, przynajmniej nie udaje, że zna się na wszystkim.

Przemiły lekarz,kompetentny,zapracowany totalnie ale chętnie pomoże dlatego go gorąco polecam.Mi prof. pomógł bardzo dużo.Jak każdy człowiek ma gorsze i lepsze dni.

Po wizytach u 6 lekarzy endokrynologów i chyba z 5 internistów - JAKO JEDYNY - w ciągu jednej wizyty postawił TRAFNĄ diagnozę!!! Bardzo miły, kompetentny - wizyta trwała ponad godzinę, a On cierpliwie słuchał co mam do powiedzenia (w przeciwieństwie do innych lekarzy). Godny polecenia!!!

Bardzo uprzejmy szanuje pacjentów słabo informuje o chorobie ale bez problemów daje recepty polecam

Bardzo uprzejmy szanuje pacjentów słabo informuje o chorobie
ale bez problemów daje recepty polecam

Do profesora trafiłam niedawno w ataku paniki kiedy to w ciąży moja pani gin wykryła coś z tarczycą. Jest bardzo miły i rzeczowy. Odpowie szczegółowo na każde zadanie pytanie, więc nie wiem skąd opnie że jest niemiły. Fakt że nie ma usg ale dwie ulice dalej od gabinetu można je wykonać.Polecam.

bywa bardzo nie miły, nie uprzejmy!aż nie fajnie się do niego chodzi, dobrze ze jest specjalistą i jako jeden z kilku lekarzy w Poznaniu zwrócił uwagę na to co się u mnie działo i diagnoza była trafiona nie powiem. Ja nie potrzebuję głaskania po główce ale uważam ze każdemu pacjentowi należy się jakiś hm szacunek, zrozumienie, też ma gorsze dni ale idąc na wizytę nie pokazuję mu tego że jest mi źle czy nie chętnie do niego chodzę przez to jaki jest!polecam go na pewno, ale mógłby zdecydowanie zmienić swój stosunek do pacjentek na bardziej miły!każdemu byłoby wtedy lepiej!

Dr Waśko zbagatelizował moje problemy zdrowotne, objawy, nie chciał nawet wykonać USG i swoją opinię wytworzył tylko na podstawie TSH. Był niemiły. Zdecydowanie odradzam.

jestem pod opieka Profesora od zabiegu usuniecia czesci tarczycy(ponad 2 lata). prowadzi mnie doskonale. teraz jestem w ciazy i czuje sie pod Jego opieka b.bezpiecznie. na kazde pytanie odpowiada mi rzeczowo. traktuje mnie z szacunkiem i powaznie. moim zdaniem Jego ogromne doswiadczenie nie wymaga az tak, posiadania i robienia usg. zawsze trafnie okresla, u mnie,czynnosc tarczycy i dobor dawki leku. plusem jest tez fakt, ze wymienienie Jego nazwiska u innych lekarzy (domowych itp) skutecznie zamyka buzie od niepotrzebnych i niewlsciwych komentarzy.

Jedno co uderza to fakt,że nierobi usg tarczycy ani biopsji a leczy choroby tarczycy.To BUDZI BRAK ZAUFANIA

Jest dobrym lekarzem.Jest sympatycznym człowiekiem.

Jest dobrym lekarzem.Jest sympatycznym człowiekiem.