dr n. med. Ryszard Wierzbickidr n. med. Ryszard Wierzbicki - zdjęcie profilowe

dr n. med. Ryszard Wierzbicki

Chirurg onkolog, Gastrolog, Chirurg ogólny

Super czlowiek,polecam z calego serca. Bylam dzisiaj z mama. Poswiecił nam bardzo dużo czasu. A przede wszystkim dał nam nadzieję. Leczenie zaplanowane.

"Lekarz nie strach, lecz nadzieję powinien wzbudzić u chorych". Takim lekarzem jest dr. Ryszard Wierzbicki, wspaniały człowiek i profesjonalista, dla którego liczy się przede wszystkim pacjent. Dla dobra pacjenta podejmuje się najtrudniejszych wyzwań i ... ciągle daje nadzieję.

bardzo dobry lekarz, dobry człowiek podjeście do pacjenta jest wspaniałe, szczególnie do starszych osób z poważnymi chorobami

Rewelacyjne podejście do pacjenta. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem i to przy bardzo poważnym schorzeniu starszej osoby. Polecam wszystkim.

Dr.Wierzbicki to najlepszy specjalista pod słońcem,o niespotykanej wręcz u lekarzy kulturze osobistnej,słynie z poczucia humoru i zawsze stara się pomóc,byłem i nie zawiodłem się,polecam wszystkim zmęczonym brakie poprawy po leczeniu u innych!!!

lekarz z powołania polecam bardzo dobrze się zaopiekował mamą, zainteresowany pacjentami i bardzo dobrze wytłumaczył przebieg i rodzaj choroby

Polecam każdemu dr Wierzbickiego. Bardzo kompetentne podejście do pacjenta, stara się rozładować trudną atmosferę żartem, co pozytywnie wpływa na przebieg badań, wizyt. Leczenie przynosi pozytywny efekt.

To wspaniały fachowiec i specjalista w swojej dziedzinie. Nikogo nie zostawi samego sobie. Za wszelką cenę walczy o każdeg pacjent w każdym wieku. Serdecznie polecam.

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. profesjonalizm w każdym calu, ja dojeżdżam do dr Wierzbockiego prawie 200 km. ale nie zamieniłabym Go na żadnego innego lekarza. Potrafi postawić człowieka na nogi nie tylko zdrowotnie ale również psychicznie, a to w moim przypadku było bardzo ważne, bo byłam załamana diagnozą. życzę sobie aby każdy z nas trafiał tylko na takich lekarzy na swojej drodze. gorąco polecam tego lekarza każdemu.

Jest wspaniałym lekarzem jego podejście do pacjenta nie ma sobie równych. Jak człowiek jest chory to czasami jest to najważniejsze.