Ryszard Wróblewski

Ortopeda

2,8

Gdyby mozna bylo wystawic temu Panu zero to i tak byloby za duzo..Mialam te watpliwa przyjemnosc byc dzisiaj z corka u tego ...lekarza.Corka miala pol roku temu wypadek ,potem wizyta u chirurga,potem 3 miesiace rehabilitacji i nadal bol w kolanie-corka skonczyla dopiero co 18 lat i nie moze cwiczyc na WF,nie moze kleknac,co wiecej -kolano jej "ucieka" podczas chodzenia.W poradni rehabilitacyjnej dostala pelny pakiet zabiegow i ostatecznie skierowano nas do ortopedy na zrobienie USG.Pan lekarz Wroblewski nawet nas nie zapytal co sie stalo i jaka byla historia choroby,od poczatku byl mega arogancki-wizyta miala miejsce o 8 rano wiec jeszcze raczej nie byl zmeczony pacjentami..Nie powiedzial ani jednego milego slowa,zrobil prawie że awanture,ze nie ma naszej karty na jego stole(w rejestracji wreczona ja nam do reki zeby podac osobiscie doktorowi) ..Ten Pan nie powinien miec w ogole kontaktu z pacjentami-sapie siedzac przy biurku,nie mowi spokojnie tylko arogancko,nie wspomne ,ze przez pol wizyty rozmawial sobie przez komowrke(bardzo milym prywatnym tonem),niestety zaraz po zakonczeniu rozmowy znowu przeszedl na ton arogancki-wyraznie przeszkadzalysmy mu w gabinecie..Zamisat pomoc i zdiagnozowac corke to jakies 10 razy uslyszalysmy,ze bol w kolanie to wina OKROPNEJ NADWAGI ( 75 kilo przy wzroscie 171)-ublizal corce,ze jest gruba i powinna sie zglosic na leczenie do poradni otylosci,ze ma zwyrodnienie stawow!!! Gdy probowalam mu powiedziec,ze corka miala wypadek pol roku temu i dlatego tu jestesmy bo od czasu tego wypadku jest wielki problem z kolanem to uslyszalam,ze sie nie znam i on wie lepiej..Odradzam tego lekarza i cz,owieka wszytskim-czekalysmy miesiac ponad na wizyte i corka dostala ketoprom przeciwbolowy,masc,ktora wczesniej juz stosowala i byla nieskuteczna i ....kolejne skierowanie na rehabilitacje! totalnie mu sie nie chce po prostu nic! odrazajace zachowanie,caly czas przerywal gdy probowalysmy grzecznie przedstawic mu historie choroby..Szukajcie innego lekarza-naprawde!

Szczerze odradzam wizyty na KOMOROWICKIEJ!! Lekarz leczy tylko środkami przeciwbólowymi, a jeśli jesteś przed 30-stką to nie ma prawa Cię nic boleć!! Bardzo niemiły,a zamiast leczyć szuka tylko symulantów!! Raz twierdzi że trzeba iść na rehabilitację, a za tydzień zmienia zdanie mówiąc że i tak trzeba długo czekać więc po co!!?? MASAKRA!!
a jeśli dalej Cie boli to jedz tabletki przeciwbólowe - tyle to dowiem się w aptece!! Jeszcze raz NIE POLECAM!!

Bardzo dobry,doswiadczony lekarz.Goraco polecam Pana Doktora

Bardzo dobry,doswiadczony lekarz.Goraco polecam Pana Doktora

nie zasługuje na miano lekarza zła diagnoza nie uprzejmy jednym słowem KONOWAŁ!!!!!Chcesz się leczyć poszukaj innego lekarza

Goraco polecam Pana Doktora-wielka klasa,wiedza i doświadczenie!!

Goraco polecam Pana Doktora-wielka klasa,wiedza i doświadczenie!!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Bielsko-Biała"?

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej

Robert Gulewicz

Lekarz sportowy
Rehabilitacja i medycyna sportowa
Nad Niprem 14
indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Nad Niprem 14
None
Zdrowie i Rehabilitacja s. c.
ul. Powstańców Śląskich 8
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska