dr hab. n. med. Ryszard Żaba

Wenerolog, Dermatolog

2,9

Synek z łuszczyca został 3 lata temu potraktowany "receptą" z maściami, sterydami, szamponami i innym farmaceutycznym "śmieciem" - po czym od razu zajęliśmy się naturoterapią NIE KORZYSTAJĄC Z TYCH "RAD" - poszliśmy prawdziwą drogą leczenia łusczycy - bez uzależnienia się od aptek i UWAGA - po 3 mies. syn był zdrowy! Zdrowy jest do dziś! Bo dieta to 100% sukcesu! Działo się to w 2019 r. Teraz mamy 2021 r. Czy Pan lekarz nie wie, że łuszczyca jest chorobą autoimmunplogiczną i wcierki, maści i sterydy nic nie dadzą! "Tabletki na to nie ma"... To była rada... Chodzi o to żeby bez końca "leczyć" i truć dziecko czy wyleczyć???

miałam do czynienia z tym panem 20 lat temu, nie pomógł, bojący się wszystkiego, wtedy zależny od dr Dańczak ze szpitala im. Strusia, trzęsący się przed nią tchórz. Dańczakowa też kiepska lekarka, obraża pacjentów,ci lekarze nie potrafią leczyć łuszczycy, sfrustrowani tym i nieprzyjemni w razie zbytniego drążenia tematu choroby. Nigdy więcej z tymi ludźmi !!! Widzę po wpisach, że nic się na lepsze nie zmieniło.!

światowy zlot lekarzy 30.06.2012 nowy tomyśl na szlaku patrona uczelni poznań nądnia nad jeziorem błędno gdzie jest stara kuźnia w której rozkuwają zakute głowy politykom oraz liczne źródła do trzeźwienia

Cóż mogę powiedzieć, profesjonalizm w każdym calu. Nie zgadzam się z powyższą opinią, dotyczącą roaccutan - też się nim leczyłem, ale profesorowi nie przyszła ta decyzja łatwo, poprzedzona została serią badań, powtarzanych z resztą co 3 miesiące!!! Polecam!!!

Miałem problemy z łuszczycą na twarzy i głowie. Przepisał mi szampon i krem... Łuszczyca nie zniknęła, ale zaleczona. (nie stosując tych przepisanych preparatów choroba wraca) Tak czy inaczej on jedyny mi pomógł, a leczyłem się u wielu lekarzy. Szkoda, ze jest bardzo utrudniony kontakt z Dr Żabą. I powinien zmienić sekretarkę z którą nie da się dogadać. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Leczę się u prof. Żaby i mam do niego wielki szacunek. Może to przypadek ale u mnie to wyglądało inaczej niż u innych - zostałem dokładnie poinformowany o lekach jakimi moge się leczyć i o tym jakie te silniejsze leki mają skutki uboczne. Wcześniej byłem u 3 innych dermatologów i żaden nie wzbudzał mojego zaufania.

Bardzo różne traktowanie pacjentów w zalezności od ich statusu społeczno-zawodowego. Chwiejne postawy wobec chorych

Co mogę napisać niestety nie pomógł mi. Lekceważył moje obawy i prośby. Niestety najpierw mnie nastraszył a potem kazał coś podpisać że wiem jakie są konsekwencje. Czyli dla swojego spokoju. Nie mojego.

Mam 27 lat i od 15 lat mam problemy okresowe bardzo poważne problemy cerą. dermatolodzy skierowali mnie do specjalisty czyli do prof. Żaby. Chiałem umówić się na wizytę... Ku mojemu zdziwieniu sekretarka oznajmiła mi że profesor rejestruje nowe osoby tylko osobiście. Czyli po znajomości! Nie ma szans abym był przyjęty. Sekretarka sugerowała abym szukał maila profesora w necie i błagał aby mnie przyjął. :-) Powodzenia profesorku!

leczyłam swoją cerę z trądziku ropnego dziewięć lat temu u prof.bardzo mi pomógł .cieszę się że tam trafiłam ,polecam innym.