lekarz Ryszard Zakrzewski

Dermatolog

Wspaniały człowiek, a zarazem bardzo dobry lekarz. Stawia trafne diagnozy.Mam do Niego pełne zaufanie. Serdecznie polecam 100%.

Witam, do pana doktora pojechałam z mamą i przy okazji pozwolił mi wejść do gabinetu. Leczyłam się 4 lata na egzemę, którą zaleczyłam przed ciążą przez saunę, po urodzeniu powróciła, a ja karmiłam piersią. Pan doktor po minucie wywiadu powiedział to egzema i przepisał maść którą można stosować przy karmieniu piersią, po dwóch dniach nie było po niej śladu. Do dzisiaj minęły 4 lata i jej nie mam, znów karmię drugiego synka i mam inne schorzenie więc napewno pojadę ponownie. Polecam serdecznie, ja przyjechałam z Ostródy.

od kilku lat leczyłam się u wielu dermatologów, doktór rozpoznał chorobę i po zastosowanym leczeniu choroba ustąpiła - bardzo polecam

Zdecydowania odradzam. Bylam u dr z moja 3 letnia corka, u ktorej Pan dr zdiagnozowal luszczyce po 20 sekundach. Zapisal sterydy i odeslal do domu. Panika i przerazenie zawiodly mnie do innego lekarza, ktory po dokladnym wywiadzie i szeregu badania wykluczyl luszczyce i zdiagnozowal kontaktowe zapalenie skory. 2 tyg leczenie przynioslo skutki rewelacyjne. Takze tego Pana zdecydowanie odradzam!

Nigdy więcej nie skorzystam z usług tego Pana, nie robi żadnych testów, żadnych badań, zapisuje drogie (pewnie ogólne) leki, a to wszystko na postawie 15 sekundowej obserwacji. Tak na prawdę nie ma żadnych potwierdzonych informacji, tłumaczy wszystko zbyt szybko, nie mówi nic konkretnego, cały czas używa ogólników i niedomówień. W trakcie 3 minutowej wizyty miałam wrażenie że chce się mnie pozbyć z gabinetu, wręcz wypchnąć za drzwi. Zapłaciłam 70zł, na temat mojego problemu nie wiedziałam praktycznie nic, jedyne co miałam to recepta na ponad 150 zł. O braku jakiegokolwiek rachunku za wizytę nie wspomnę...

Doktor Zakrzewski to niesamowicie miły człowiek. Znakomicie sprawdza się jako lekarz. Po około dwóch miesiącach leczenia u Pana doktora moja cera wyglądała o wiele lepiej. Chodzę do Pana Zakrzewskiego już ponad pół roku, poleciłam go już kilku moim znajomym, mi również go polecono. Ogólnie jestem bardzo zadowolona.

Fantastyczny lekarz! od lat chodze do Pana doktora :)zdecydowanie polecam,za kazdym razem z kazdym glupim pytaniem bez zbednej paplaniny lekarskiej potrafi fachowo udzielic pomocy.cala moja rodzina korzysta z pomocy doktora gdy sie cos dzieje potrafi pomoc i zdiagnozowac dobrac leki jezeli chodzi nie tylko o skore a np bolerioze.bardzo rzeczowy kompetentny czlowiek! z duzym dystansem i poczuciem humoru leczylam sie na tradzik u doktora z znakomitym skutkiem ,wyleczyl grzybice po solarium kurzajki a i jest dobry w estetyce nie naciaga na kase bardzo cieply i mily czlowiek lekarz z duzym doswiadczeniem i bardzo kompetentny !polecam!

Wspaniały lekarz i przeuroczy człowiek. Szalenie kompetentny, ale i mił dodarkowo. Z duża wiedzą i poczuciem humoru. Serdecznmie polecam. Poświeca czas slucha pacjenta a dodatkowo odnosi się z wielką serdeznoscią.

Pan Doktor wytłumaczył, że tak już mam, przepisał mi leki za 150 zł, mineły 3 tyg. żadnej poprawy nie widać, wydaje mi się wręcz że się pogorszyło. A 200 zł za nic przewyższa mój budżet. Pozdrawiam

najlepszy dermatolog w iławie,polecam wszystkim znajomym

najlepszy dermatolog w iławie,polecam wszystkim znajomym