lekarz Ryszard Zaleski

2,6
2,9

Odradzam, po wypadku, złamanie kości śródstopia i stłuczenie kolana i kolejnej wizycie kontrolnej powiedziałem Panu doktorowi że opuchlizna z kolana nie schodzi. Stwierdził że to normalne nawet go nie badając. Po kolejnych dwóch tygodniach od wizyty " oczywiście płatnej" SOR ostre zapalne kaletki kolanowej prawie 500ml. ropy w kolanie. A Pan doktor twierdził że to wina złamania stopy i że po prostu źle stawiam nogę dlatego tak puchnie. Byłem 3 razy wydałem prawie 900zl. Na 5 min. Wizyty plus prześwietlenia. Nigdy więcej.

ten człowiek nie powinien badać już od dawna nie ma wiedzy ani chęci. Nie polecam i zdecydowanie odradzam.

ten człowiek nie powinien badać już od dawna nie ma wiedzy ani
chęci. Nie polecam i zdecydowanie odradzam.

Spotkaliśmy się przy okazji mojej operacji halluxa (koślawy paluch). Uważam, że to bardzo dobry lekarz, polecam.

ten pan nie zna się w ogóle na tym co robi powiedział że mam wysięk potem okazało się że mam torbiel w kolanie, jest niekompetentny i ma zerową wiedzę jeśli chodzi o sprawy urazów kolana jego wiedza jest na poziomie zero!

ten pan nie zna się w ogóle na tym co robi powiedział że mam wysięk
potem okazało się że mam torbiel w kolanie, jest niekompetentny i ma
zerową
wiedzę jeśli chodzi o sprawy urazów kolana jego wiedza jest na poziomie
zero!

mam duże zastrzeżenia do doktora bada tylko papierki a nie pacjenta , naprawde mam duze watpliwości nie dokładnie badał moją kostkę badanie szybkie przez dotknięcie.jestem zniesmaczona szybkościa wizyt u pana doktora.

mam duże zastrzeżenia do doktora bada tylko papierki a nie pacjenta ,
naprawde mam duze watpliwości nie dokładnie badał moją kostkę badanie
szybkie przez dotknięcie.jestem zniesmaczona szybkościa wizyt u pana
doktora.

POLECAM ZNAKOMITY ORTOPEDA OD KOLAN ;D . MOJE KOLANO PO OPERACJI DZIAŁA BEZ SZWANKU A I BLIZNA JEST PRAWIE NIE WIDOCZNA .

Bardzo polecam,, uprzejmie i bez problemów, jasne zalecenia i umiejętność przekazania medycznych zawiłych terminów zwykłemu pacjentowi.

lekarz z godnym podejściem do problemu choroby szczególnie bólu w schorzeniach kręgosłupa ,po prostu ludzki