dr n. med. Ryszard Zbroński

Urolog

Super lekarz ;) Byłem dzisiaj na komisji lekarskiej po wypadku motocyklowym. Pan doktor profesjonalnie podszedł do sprawy. Bardzo miła osoba. POLECAM!!!

bardzo przyjemny doktor, gdyby nie fakt że czeka się pół roku na wizytę w szpitalu w Zabrzu w poradni urologicznej pewnie dalej bym się u niego leczył. Baaaardzo przyjemny facet, mało takich lekarzy mamy.

To była moja pierwsza wizyta u lekarza z tej dziedziny. Planowałem skorzystać z wizyty w gabinecie na ulicy Barlickiego w Gliwicach, ale naczytałem się tyle negatywnych opinii o lekarzach tam pracujących i o samej placówce, że zrezygnowałem i w ogóle odechciało mi się iść do ...

To była moja pierwsza wizyta u lekarza z tej dziedziny.
Planowałem skorzystać z wizyty w gabinecie na ulicy Barlickiego w Gliwicach, ale naczytałem się tyle negatywnych opinii o lekarzach tam pracujących i o samej placówce, że zrezygnowałem i w ogóle odechciało mi się iść do lekarza urologa.
Niestety mój problem często dawał o sobie znać, więc postanowiłem jednak pójść.
Szukałem i znalazłem. Dr Ryszard Zbroński, specjalista urolog, specjalista chirurg. Przyjmuje w centrum Medicover w Gliwicach.
Poszedłem z duszą na ramieniu, pełen obaw.
Niepotrzebnie.
Okazał się uprzejmym i kompetentnym lekarzem.
Dzień dobry, co panu dolega... Wysłuchał, zbadał, potem ja wysłuchałem możliwości leczenia, metod i na czym polegają i jaki mogą mieć efekt. Przy wypisywaniu skierowania jeszcze raz odpowiedział na wszystkie moje pytania.

Gabinet podzielony na 2 części, badanie w części drugiej, co by ktoś postronny nie zajrzał z korytarza.

Samo centrum Medicover jest dosyć nowoczesne, bez kolejek, bez tłoku pacjentów. Wizyty umawiane są na ustalone godziny.

Tak więc pozdrawiam i nie bójcie się tego lekarza :]

Wciąż poszukujesz "Urolog Zabrze"?

Gliwice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "WOJMED" S.C.
Górnicza 9a
Tarnowskie Góry

os. Młodych 14 lok. 58
Żywiec
Revitamed, II Filia Przychodni ,, Nasza Rodzina”
ul. Kondratowicza 1C
Zabrze
MAXMEDIS Prywatna Przychodnia Specjalistyczna
Sieronia 6
Ruda Śląska
Oddział Chorób Wewnętrznych Vito - Med Sp . zo.o.
ul . Radiowa 2 Gliwice
None
ulica Ogrodowa 44
Zbrosławice
FUNDACJA UNIA BRACKA
ulica Kokota 172
Ruda Śląska
Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Ortodontyczny