Ryszard Zdun

Psychiatra

Doktor Zdun to wspaniały człowiek. Po lekach, które mi przepisał całkowicie ustąpiły dolegliwości lękowo - depresyjne. Doktor leczy też mojego ojca z powodów otępiennych. Skutki są zadowalające. Chętnie poleciłam doktora moim znajomym z podobnymi problemami. Słyszałam, że doktor wyjechał na zachód Polski. Mam nadzieję, że uzyskam do niego kontakt. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za otrzymaną pomoc. ML.

Doktor Zdun to wspaniały człowiek.

Dostałam informację, że doktor Zdun wyjechał na zachód. Leczył mnie przez ponad 3 lata w dwóch przychodniach. Dla mnie jest wspaniałym lekarzem, który po trzech próbach doboru leków znalazł ten dla mnie cudowny. Przewlekłe objawy depresyjno-lękowe ustąpiły bezpowrotnie. Poleciłam doktora dwóm moim przyjaciółkom i jak wiem one również odczuwają wyraźną poprawę. Dziękuję Panie doktorze, czekamy na powrót do Warszawy.

Czy znajdę tu informację, gdzie przyjmuje Dr Zdun? W sieci znajduje nieaktualne informacje. Na pewno nie przyjmuje już na Gruzińskiej i Elbląskiej.

Witam, gdzie przyjmuje teraz Dr Zdun? Wcześniej mi pomógł ale zmienił przychodnię. Będę wdzięczny za informację.

Witam,
gdzie przyjmuje teraz Dr Zdun? Wcześniej mi pomógł ale zmienił przychodnię.
Będę wdzięczny za informację.

Bardzo dobry lekarz. Postawił mi odpowiednią diagnozę i przepisał leki. To dobrze, że nie daje wszystkim zwolnienia. Praca i powrót do rzeczywistości jest nie możliwy gdy udaje się chorego (kieruję to w stronę poniższych komentarzy).

Dla mnie pan doktor Zdun jest najlepszym psychiatrą,wyciągnął mnie z depresji,jeśli oczekuje się cudu bez pracy nad sobą a liczy się tylko na lekarza to jest to strata czasu.Cuda są tylko w kościele katolickim i niektórzy politycy je uprawiają.

Trafiłam do dr. Zduna przypadkowo, w zastępstwie nieobecnego lekarza prowadzącego. Wizyta "państwowa". Nie mam żadnych zastrzeżeń, dokładnie wysłuchał, doradził, przepisał recepty, wystawił bez problemu zwolnienie, bo nie kwalifikowałam się na ponowne podjęcie pracy. Wykazał się wielką życzliwością i zaangażowaniem. Obecnie jest również lekarzem mojej mamy (z uwagi na wiek i stan zdrowia - wizyta domowa). Stara się pomóc, jest cierpliwy, uprzejmy. Ja - polecam :)

Chodzę do pana doktora Zduna od pół roku i stwierdzam u siebie poprawę zdrowia,równolegle chodzę jeszcze do psychologa tak mam więc sporą dawkę podparcia.Zacząłem inaczej egzystować już nie na płaszczyźnie urojeń a tylko realizmu faktycznego.Mam jeszcze dużo do zrobienia ze swoją psychiką aby ją wzmocnić na tyle by nie podatna na zewnętrzne ataki.

Konkretny, odpowiada na poruszane wątpliwości, chce pomóc. Wybór lekarza był przypadkowy z uwagi na nieobecność lekarza prowadzącego. Po rozmowie zapytał,jakie mam plany odnośnie kuracji. Jeśli zdecyduję się na kontynuowanie leczenia ma propozycję zmiany leków, jeśli nie wypisze dotychczas brane leki (CHAD). Leczę się od 5 lat. Długo brałam jeden zestaw leków - ok. 4 lat - zmieniały się dawki w zależności od mojego samopoczucia. Osiągnęła stan poprawy do pewnego przyzwoitego poziomu. Zdecydowałam się na zmianę (lekarza)kuracji ponieważ dotychczasowa nie przynosiła już dalszej poprawy a moje samopoczucie nie było zadowalające. Po dwóch tygodniach odczułam zdecydowaną poprawę. Jestem po drugiej wizycie u doktora i 1,5 miesięcznej kuracji nowymi lekami i jestem zadowolona. Poleciłam go mojej przyjaciółce i mam nadzieję, że też uzyska oczekiwaną pomoc.

Raczej nie pójdę drugi raz do tego lekarza. Przyjmuje państwowo na Gruzińskiej i skusiłam się, bo nie było do niego kolejki. Jednak wole wrócić do swojej starej Pani doktor i czekac nawet 1,5h w kolejce. Bardzo nieprzyjemna osoba.