lekarz Ryszard Zwierzyński

2,2
2,1

Wspaniały lekarz, przez 3 miesiące chodziliśmy do Pana doktora żeby wyleczyć ranę. Zawsze był bardzo uprzejmy, pomocny i nawet żartobliwy. Tylko do tego lekarza chcemy wracać. Panie pielęgniarki super. Pozdrawiamy serdecznie. Lotti, Lewanowicz

Niestety, lekarz tragiczny, nie potrafi leczyć, mylne opinie. Straciłem dziadka przez niego. Odradzam, omijać go szerokim łukiem.

Odradzam, omijać go szerokim łukiem.

Wielki, olbrzymi, gigantyczny cham. Jedynie nfz może mu płacić.z praktyki prywatnej się nie utrzyma. Nigdy wcześniej nie spotkałem takiego człowieka,mam wątpliwości czy ten facet posiada dyplom,chyba że doświadczenie zdobywał w okopach I wojny światowej

Wielki, olbrzymi, gigantyczny cham.
Jedynie nfz może mu płacić.z praktyki prywatnej się nie utrzyma.

Ten lekarz nie powinien już pracować! Brak szacunku dla pacjenta, agresja słowna.Nie udzielał informacji na temat leczenia. Wyjątkowo niesympatyczny i traktujący pacjenta ,,z góry".Nawet jedna gwiazdka to stanowczo za dużo! Na szczęście są inni lekarze. Ten Pan powinien być już na emeryturze i o ile umie się cieszyć życiem, to korzystać z niego.

Nawet na weterynarza ten cham się nie nadaje Powinien ktoś się za tego pseudo znawce wziąść -1/100 ...

Nawet na weterynarza ten cham się nie nadaje
Powinien ktoś się za tego pseudo znawce wziąść -1/100 ...

Wybitnie chamski i ordynarny w zachowaniu lekarz, który nie pozwala wypowiedzieć się pacjentom, potworny psychopata, ordynarnie łamiący prawa lekarza i pacjenta. Szkoda słów!!! Sprawa dla prokuratora!!!

Sprawa dla prokuratora!!!

Bardzo niemiły i niekontaktowy lekarz. Nie odpowiada na pytania. O tym co mi dolega i jak zażywać leki dowiedziałem się od pielęgniarki, która akurat pracowała z nim w gabinecie. Odnosi się wrażenie że pracuje za karę. Nie polecam wizyty, pozostaje po niej upokorzenie, a człowiek i tak wychodzi z niczym.

Lekarz masakra. Nie dość, że bardzo niemiły to postawił mi złą diagnozę.. Na szczęście pojechałem do Warszawy i uzyskałem fachową pomoc.

Jak dla mnie najlepszy chirurg w Olsztynie

Jak dla mnie najlepszy chirurg w Olsztynie

super lekarz polecam borykalem sie z urazem stopy pare ladnych lat inni mowoli ze musze z tym zyć on odrazu powiedzial ze jest to do usuniecia teraz ciesze sie w pelni z mojej stopy nie cierpie juz