lekarz Ryszarda Kasprowicz

Wenerolog, Dermatolog

1,9
2,2

Podejście do pacjenta przedmiotowe. Nie spojrzał nawet na uraz, nie zbadał. Wizyta niepotrzebna. Taką wizyta to lepiej wcale

Zdecydowanie nie polecam. Wyrzuciłam mnie z gabinetu a ja chciałam zadać tylko pytanie. Na skierowaniu napisane PILNE (rak) a ona na to że co to ją obchodzi. Nic dodać nic ująć.

Polecam panią doktor Kasprowicz . Mi bardzo pomogła. Jest osobą miłą i kompetentną.

Jeśli mam jakieś zmiany skórne, Pani doktor zawsze przypisze odpowiednią maść. Za pierwszym razem skierowała mnie na badanie skóry w przeciwieństwie do innego lekarza i jej leczenie zawsze pomoło.

Zdecydowanie nie godna polecenia ....beszczelnie powiedziala ze nie ma czasu juz dla mnie i mam wyjsc ....kiedy ja zaledwie spedzilam u niej 3 min.Chcialam spytac o pewne sprawy nigdy w zyciu nie postapil tak zaden lekarz ze mna...wychodzac z nerwow sie poplakalam,ale zdanie na temat tej Pani negatywne nie mam tylko ja i takie sa fakty

Zdecydowanie nie polecam. Lekarka, nie ma dobrego kontaktu z pacjentem. Zdecydowanie powinna już dawno być na emeryturze a nie leczyć. Nie posiada również aktualnej wiedzy medycznej.

Nie polecam lekarki, żadnego szacunku do pacjenta niema.

Nie polecam lekarki, żadnego szacunku do pacjenta niema.

jestem zdegustowana panią doktor , pomimo znacznie zawansowanego wieku, który chyba nie konieczne przekłada się na doświadczenie ponieważ sposób traktowania pacjenta płacącego składki pozostawia bardzo wiele do życzenia nie mówiąc o pomocy medycznej. nie polecam pani doktor.

Pani Kasprowicz jest naprawdę miła i bardzo sympatyczna. Odpowiada na każde nawet błahe pytania. Na pewno jeszcze nie raz się u niej pojawię. Polecam