lekarz Sabina Kobylińska

1,3
2,7

Nie polecam Pani Doktor.. Gdy tylko poprosiłam o szczegółowe badania bo ja jako rodzic wiem kiedy cos się dzieje z dzieckiem stwierdziła że dziecko stymuluje i nie widzi podstaw do skierowania dziecka na żadne dodatkowe badanie czego teraz jest wynikiem długi pobyt dziecka w szpitalu...

Nie do końca się zgadzam z ocenami poprzedników. Co do tego czy Pani doktor jest sympatyczna - może i jest ale spróbujcie wyrazić swoje zdanie, ja tak zrobiłem i usłyszałem stwierdzenie "Zawsze można znaleźć sobie innego lekarza", pomimo tego, ze jestem jej wieloletnim pacjentem (klientem) a to już chyba wykracza poza dobre podejście do pacjenta oraz dobre maniery. Stwierdzenie takie wręcz się prosi o napisanie skargi do kierownika placówki. Poza tym sama Pani doktor zachowuje się jak gdyby była najmądrzejsza na świecie i nie zważa na sugestie rodziców którzy, jak ...

Nie do końca się zgadzam z ocenami poprzedników.

Co do tego czy Pani doktor jest sympatyczna - może i jest ale spróbujcie wyrazić swoje zdanie, ja tak zrobiłem i usłyszałem stwierdzenie "Zawsze można znaleźć sobie innego lekarza", pomimo tego, ze jestem jej wieloletnim pacjentem (klientem) a to już chyba wykracza poza dobre podejście do pacjenta oraz dobre maniery. Stwierdzenie takie wręcz się prosi o napisanie skargi do kierownika placówki. Poza tym sama Pani doktor zachowuje się jak gdyby była najmądrzejsza na świecie i nie zważa na sugestie rodziców którzy, jak wszystkim wiadomo najlepiej wiedzą kiedy dziecko jest chore a kiedy zdrowe i kiedy jest lekko chore a kiedy mocno chore - Pani doktor najwyraźniej tego nie słucha. Arogancja Pani doktor też z pewnością nie jest zaletą.

Co do samego leczenia - w moim przypadku ZAWSZE zaczyna się to tak - zawsze jest infekcja - Pani doktor przepisuje syropki, którymi dziecko jest pojone tydzień czasu - po czym (w 90%) kolejna wizyta, kończy się na antybiotyku - nie jest to chyba (czytaj NA PEWNO) korzystne dla dziecka. Poza tym czy wtedy wydacie mniej pieniędzy - nie sądzę - syropki, wbrew pozorom są najdroższe - OCZYWIŚCIE NIE TO JEST DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE LICZY SIĘ TYLKO ZDROWIE DZIECKA Nie mówię, że unikanie antybiotyków jest zła ale nie wszystkim dzieciom wystarczają tylko syropki a Pani doktor powinna wiedzieć jak reaguje dany pacjent, jeśli nie pamięta można zawsze otworzyć historie choroby a nie zauważyłem a Pani Sabina tak robiła.

Co do kosztów wizyty prywatnej najtaniej też nie jest ale i też nie najdrożej.

Aby być zupełnie obiektywnym muszę napisać, że Pani doktor zawsze dokładnie bada dziecko. Z dostępnością do Pani doktor też raczej nie było nigdy problemu.

Podsumowując raczej nie poleciłbym tego lekarza - kiedyś było inaczej - polecałem. Teraz wydaje mi się, że ten lekarz nie stosuje zasady indywidualnego podejścia do każdego pacjenta tylko własny schemat dla wszystkich pacjentów.

Biorąc pod uwagę powyższe wystawiam ocenę NEUTRALNY gdyż nie jestem złośliwy ale tak na prawdę zastanawiałem się nad SŁABY, mam nadzieję, że Pani Sabina nie obrazi się lecz wyciągnie konsekwencję z mojej oceny co pozwoli jej być lepszym lekarzem - chociaż sam zastanawiam się czy skorzystam jeszcze kiedyś z jej usług no bo przecież "Zawsze można znaleźć sobie innego lekarza".

Likwiduje dobrych lekarzy, despotka. Zdecydowanie nie polecam. Leczyć się to tylko w Jeleniej lub Legnicy. Tutaj to tylko po maść na odciski.

jest kompetentnym lekarzem ,jednak jej zachowanie do rodziców małych pacjentów jest okropne!

chroń mnie boże od tego lekarza, odmawia wykonania badania, brak kultury, wyniosła strasznie, rzadko zdaza mi sie trafiac na tak niemiłych lekarzy, traci na tym reputacja szpitala, w ktorym czasem wykonuje badania małym pacjentom

Pani doktor bardzo kompetentna, wie co robi, diagnozy trafne. Jednak jest bardzo wyniosła, traktuje wszystkich "z góry" i nie ma cierpliwości do małych pacjentów.

lekarz godny polecenia,trafnie stawia diagnozy, jedyną rzeczą którą pani doktor powinna zmienić to nastawienie do rodziców małych pacjentÓW. Poza tym godny polecenia:)