Logopeda i neurologopeda z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Duże doświadczenie praktyczne i wysoki stopień wykwalifikowania w zakresie terapii logopedycznej i neurologopedycznej dla dzieci i doroslych.

Pani Sabina to prawdziwy lekarz z powolania, poswiecila nam wiele godzin w tym swojego czasu wolnego za naprawde niewielkie pieniadze. Pani Sabina naprawde stara sie pomoc, wysluchuje obawy i je rozwiewa, motywuje do pracy. Goraco polecam kazdemu rodzicowi, ktory ma jakies problemy z dzieckiem.

Profesjonalizm, wysokie kompetencje, życzliwe podejście do pacjenta, empatia, pomocna w trudnych sytuacjach, skuteczna .

Przyszliśmy do Pani Sabiny z 3 letnią córeczką , która miała ogromne kłopoty z wypowiedzeniem nawet prostego słowa. Do tego dołączyła niepłynność mowy. Po mimo trudnej pracy z często zniechęconą do ćwiczeń córeczką, Pani Sabina z ogromną cierpliwością i wspaniałym podejściem , potrafiła nawiązać kontakt i prowadzić za każdym razem skuteczną terapię. To dzięki Pani Sabinie córka zaczęła bez problemów mówić. To godny polecenia specjalista i wspaniały fachowiec. Gorąco polecam

Gorąco polecam

Po rocznym okresie poszukiwań właściwego terapeuty, trafiłem do pani Sabiny Szober i to był przełomowy krok w moim leczeniu porażenia nerwu trójdzielnego twarzy. Masaż logopedyczny wraz z zestawami ćwiczeń w gabinecie oraz w domu, poskutkowały wyraźną poprawą sprawności mięśni twarzy . Pani Sabina ma ogromny zasób wiedzy medycznej oraz doświadczenie praktyczne. Podczas zajęć z pacjentem niestety nie ma taryfy ulgowej, czas wizyty jest w stu procentach wykorzystany. Serdecznie polecam i zachęcam do korzystania z jej pomocy

Jesteśmy rodzicami dziewczynki z małogłowiem.Do Pani Sabinki trafiliśmy 5 lat temu.Nasza córeczka każdego roku osiąga bardzo duże postępy.Jesteśmy zachwyceni praca Pani Sabiny. Jest ona profesjonalistką w swojej dziedzinie i poleciłabym ją każdemy potrzebującemu pracy z logopedą. Pani Sabina jest wspaniałym specjalistą, pracuje z wielkim zaangażowaniem.Liczy się dla niej tylko dobro chorego dziecka.Rodzice Martusi

Pani Sabina ma świetne podejście do małych pacjentów. Pokazuje jakie ćwiczenia wykonywać w domu, a efekty jej pracy są już widoczne po kilku wizytach. Z czystym sumieniem polecam bo to świetny specjalista i bardzo miła osoba.

Pani Sabina jest świetnym fachowcem, znającym się doskonale na tym co robi. Po bezskutecznej, rocznej terapii u innego logopedy zwróciliśmy się w końcu do pani Sabiny i to było doskonałe posunięcie. Pani Sabina na pierwszej wizycie sprawdziła nie tylko źle wymawiane głoski, ale całość mowy i wyjaśniła dokładnie na czym polega problem. W trakcie terapii za każdym razem uzasadniała w jakim celu mamy robić dane ćwiczenia. Powtarzanie ich w domu oraz masaż logopedyczny poskutkowały odpowiednim ustawieniem głosek. Co istotne, pani Sabina ma ogromną cierpliwość do dzieci, które nie zawsze podchodzą do terapii entuzjastycznie. Parę lat temu szybko i skutecznie wyprowadziła również mojego ojca z porażenia nerwu twarzowego (nie było poprawy po lekach, masażach i elektrostymulacji). Ćwiczenia były trudne, ale po porażeniu nie zostało nawet śladu. Serdecznie polecam!

Świetne podejście lecznicze.Mam trzech synów i każdy z nich miał jakieś wady wymowy. Pomimo zajęć logopedycznych w przedszkolach, szkole nie było poprawy. Dopiero Pani Sabina sobie z tym problemem poradziła. Kompetentność, fachowość i praca aż do końca - aż pacjent zacznie poprawnie mówić. Serdecznie polecam.

Profesjonalistka i bardzo dobry fachowiec.Ze świetnym podejściem i anielską cierpliwością do małych dzieci.Polecam!