dr n. med. Sadegh Toutounchi

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Serdeczne podziękowania dla Pana doktora za poświęcenie i profesjonalizm w opiece podczas mojego pobytu w szpitalu. Pana troskliwa opieka i zaangażowanie są nieocenione. Pańska postawa i wsparcie pomogły mi przetrwać trudne chwile. Dziękuję za to, że jest Pan lekarzem, który swoją pracę traktuje z powołaniem, empatią i pasją . Z wyrazami szacunku Teresa Sierocka

Z wyrazami szacunku Teresa Sierocka

Przez Pana Doktora byłam przyjęta w Poradni. Bardzo sympatyczny Pan Doktor.Rozwiał moje wątpliwości , niepokoje. Zalecił dalsze postępowanie. Polecam serdecznie. 2

Dziękuję , chirurg o wspaniałych rękach, każdy potrzebujący może odważnie poddać się działaniu Pana Doktora . Wspaniale wykonana operacja , niby tylko trzy "dziurki" a jak perfekcyjnie wykonane . Wspaniale się goi. A jeszcze lekarz o wysokiej kulturze osobistej, dużej empatii . Jeszcze raz dziękuję.

Jestem bardzo wdzięczna temu doktorowi za to, że przyjął na kontrolę chirurgiczną mojego syna, który miał zabieg wycięcia czyraka dzień wcześniej w innej przychodni, i dzisiaj nie było możliwości, żeby tam skorzystać z takiej pomocy. Mimo że nie było już zapisów w rejestracji, syn został przyjęty po zaplanowanych wizytach. Lekarz skontrolował ranę po zabiegu, zmienił opatrunek, życzliwie i jasno wyjaśnił, jak postępować dalej. Ponieważ nie zdążyłam podziękować osobiście, więc robię to teraz. Dziękuję.

Nie mogę polecić tego lekarza. Przyszedłem z niewydolnością żylną - widoczny żylak i zdiagnozowany perforator. Doktor mnie niemal wyśmiał, że przychodzę do niego z takim problemem.

Lekarz, jakich się rzadko spotyka. Pełen troski o pacjenta, cierpliwy i posiadający ogromne poczucie humoru. Wspaniały chirurg i cudowny człowiek. W pełni zasługuje na uznanie. Polecam Go każdemu potrzebującemu :)

Najlepszy lekarz na mojej drodze leczenia. jestem Mu wdzięczna za wszystko. Dziękuję za profesjonalizm, za uśmiech, za serce.

Polecam wszystkim Pana doktora. wspaniały Fachowiec a zarazem miły , uprzejmy człowiek. Bardzo dba o swoich pacjentów. Ratuje ludziom życie i dba o ich samopoczucie. Jestem mu wdzięczna za trudną i skomplikowaną operację mojej córki . Nie miałam możliwości mu podziękować osobiście ale uczynie to w najbliższym czasie . Dziękuję serdecznie dziękuję Panie Doktorze za serce włożone i pomoc. Pozdrwaim

Jestem mu wdzięczna za trudną i skomplikowaną operację mojej córki .

Rewelacyjny człowiek, bardzo pomocny, świetny lekarz - genialny w tym co robi. Jedyny jak dotąd chirurg z którym się spotkałam, kóry bardzo zwraca uwagę na to, aby jak najmniej było widać blizny po operacji, dba także o estetykę co czasem dla pacjenta jest bardzo ważne. Jeśli chirurg - to tylko on!

Bardzo sympatyczny ,miły polecam jak najbardziej zabieg wykonany profesjonalnie jeżeli w przyszłości miałbym się decydować to tylko u tego doktora jestem bardzo zadowolony.