dr n. med. Sadegh Toutounchi

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Rewelacja!!! Spotkanie takiego człowieka a zarazem lekarza to wręcz sama przyjemność! Gdyby wszyscy tacy byli to świat byłby PIĘKNY!

Lekarz, jakich się rzadko spotyka. Pełen troski o pacjenta, cierpliwy i posiadający ogromne poczucie humoru. Wspaniały chirurg i cudowny człowiek. W pełni zasługuje na uznanie. Polecam Go każdemu potrzebującemu :)

Najlepszy lekarz na mojej drodze leczenia. jestem Mu wdzięczna za wszystko. Dziękuję za profesjonalizm, za uśmiech, za serce.

Polecam wszystkim Pana doktora. wspaniały Fachowiec a zarazem miły , uprzejmy człowiek. Bardzo dba o swoich pacjentów. Ratuje ludziom życie i dba o ich samopoczucie. Jestem mu wdzięczna za trudną i skomplikowaną operację mojej córki . Nie miałam możliwości mu podziękować osobiście ale uczynie to ...

Jestem mu wdzięczna za trudną i skomplikowaną operację mojej córki .
Nie miałam możliwości mu podziękować osobiście ale uczynie to w najbliższym czasie . Dziękuję serdecznie dziękuję Panie Doktorze za serce włożone i pomoc. Pozdrwaim

Rewelacyjny człowiek, bardzo pomocny, świetny lekarz - genialny w tym co robi. Jedyny jak dotąd chirurg z którym się spotkałam, kóry bardzo zwraca uwagę na to, aby jak najmniej było widać blizny po operacji, dba także o estetykę co czasem dla pacjenta jest bardzo ważne. Jeśli chirurg - to tylko on!

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Piaseczno"?

dr

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)