dr Salam Salti

Lekarz naprawdę godny polecenia, sympatyczny i dokładny, zawsze dąży do tego aby zbadać dokładnie, jestem osobą puszystą, USG jest trudniejsze w takiej sytuacji, inny lekarz powiedział, po prostu nie widać nic, a On tak się przyłożył, że komory serduszka zbadał, wszystkie narządy posprawdzał, doradził, jest świetny.

Bardzo sympatyczny lekarz. Podczas badania nie odczułam absolutnie żadnego dyskomfortu. Byłam zdziwiona, ponieważ poprzednie badanie u innego lekarza było bolesne i nieprzyjemne, natomiast dr. Salti był naprawdę delikatny, wogóle nie uciskał brzucha. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i ceny również. Naprawdę polecam:)

Polecam doktora, prowadził moje dwie ciąże. 100% kompetencji i zaufania, no i wspaniałe efekty:)

Oprócz kompetencji, dr Salti wykazuje się przede wszystkim ogromną kulturą, empatią i podmiotowym traktowaniem pacjenta. Sympatyczny, rzeczowy, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, delikatny i traktujący pacjentkę z szacunkiem. Jestem jego pacjentką od 9 lat. Prowadził moje dwie ciąże. Polecam go wszystkim.

Chodziłam go tego lekarza prywatnie a wcześniej na kasę chorych. Moja opinia za każdym razem była bardzo pozytywna,bardzo uprzejmy,kulturalny,tłumaczy,nawiązuje kontakt wzrokowy,nie zbywa z pytaniami. naprawdę godny polecenia Lekarz Ginekolog

Chodziłam go tego lekarza prywatnie a wcześniej na kasę chorych.

naprawdę godny polecenia Lekarz Ginekolog

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana