lekarz Samuel Ojo

Bardzo miły lekarz. Profesjonalny i skrupulatny w tym co robi. Gdy będę kiedyś miał kolejną operację, to chciałbym być operowany właśnie przez niego. Jeśli komuś nie podoba się Jego podejście do pacjenta, to przypominam, że to jest lekarz a nie animator na wakacjach. Zauważyłem zachowanie niektórych pacjentów na oddziale i podziwiam jego cierpliwość. Ja takiej bym nie miał.

Świetny ! Dr Ojo mówiąc krótko.. Uratowal mi zycie, a to chyba mowi wszystko ! Bardzo szczegółowy! Dziękuję!!!

Po jednej gwiazdce, bo mniej nie można. Lekarz- porażka. Pacjent z przepukliną - nie badał, nawet nie popatrzył na przepuklinę

Odradzam kontakt z tym lekarzem. Źle postawił diagnozę, kupę pieniędzy wydałem na wizyty u niego, które nic nie dały a tylko odwlekły w czasie leczenie. Cały czas byłem źle leczony. Dopiero jak poszedłem do innego chirurga prawidłowo postawiono diagnozę. Lekarz bardzo nie miły, w wręcz opryskliwy i jak się okazuje z mizerna wiedzą. Innemu chirurgowi jak opowiedziałem co u mnie zdiagnozował lek. Ojo i jak to leczył to się chwycił za głowę. Inne osoby które miały z nim kontakt mają podobne doświadczenia.