lekarz Sebastian Gajda

Jestem po wizycie u Doktora bo mam rozpoznaną zaćmę. Wizyta u Doktora dużo mi dala. Dzięki Dr wiem już więcej o zaćmie, teraz czekam na zabieg już spokojniejsza. Dr Gajda wszystko mi na spokojnie wytłumaczył odpowiedział na każde moje pytanie. Cudowne spotkanie

Cudowny czlowiek o wielkim sercu. Pomogl mi odzyskac tak wiele. Znow widze i jestem bardzo wdzieczna. Zawsze mily cierpliwy. Wiecej takich lekarzy powinno byc oddanych pacjentowi.

Rowniez operowal mnie doktor Sebastian na zacme. Wszystko jest super widze dobrze na daleko do czytania mam okulary. Swiat jest mniej szary i zamglony. Elzbieta

W lutym Doktor Sebastian wykonał u mnie zabieg zaćmy prywatnie soczewkami Alcon Vivity. Efekt cudowny. Gdybym mogła podjąć decyzję drugi raz, wybór byłby taki sam. Jestem zachwycona.

Doktor operowal mnie w grudniu 2022 roku. Strachu bardzo duzo a nie było po co. Widze po operacji rewelacyjnie. Mam okulary ktore pozwalają mi czytac i ogladac wiadomosci.

Dr Gajda to jedyny lekarz, który przybliżył mi temat zaćmy i wyboru soczewki w tak profesjonalny sposób. Doktor wie o czym mówi i bije od Niego ogromną wiedza. Wybrałem soczewki, które uwolniły mnie od cylindrów, a były one dla mnie bardzo uciążliwe przez lata. Zabieg prywatny, szybko zorganizowany, 2 kontrole po zabiegu, które potwierdziły, że mój wybór był idealny. Cieszę się nowym życiem.

Polecam też Pana Doktora. 2 operacje wykonane, efekt super. Wizyta miła, oczekiwanie na zabieg krótkie. Polecam

Dzięki umiejętnością Doktora Sebastiana od dwóch tygodni znów mogę się cieszyć widzeniem jak za dawnych lat. Zabieg sam w sobie bezbolesny trwał ok 20 minut. Atmosfera w szpitalu miła, personel sympatyczny. Całość oceniam bardzo pozytywnie:-)

Dr Gajda człowiek sumienny, miły, wyrozumiały i z sercem na dłoni. Wysłuchał mnie, doradził. Doktorze dziękuję. Uratował mi Dr wzrok oraz życie. Dzięki Doktorowi wiele zyskałam, mogę opiekować się wnukami w pełni sprawna, już nie martwię się o kolejny dzień. Będę się za Doktora modlić. Janina L.

Również podzielę się swoją opinią ponieważ zabieg przerósł totalnie moje oczekiwania. Mam 46 lat i zaćmę rozpoznaną od 2 lat. Zdecydowałem się na soczewki Premium ponieważ nie chciałem nosić okularów. Efekt extra! Widzenie lepsze niż 3 lata temu gdzie już wtedy czytanie z bliska sprawiało mi małe problemy. Teraz prowadzę auto, oglądam tv i obsługuje telefon bez okularów. Jeżeli ktoś ma wątpliwości to nie ma czego się bać i warto inwestować w swoje zdrowie. Marek

Marek