lekarz Sebastian Krześniak

Super doktor, zaangażowanie, nastawienie na pomoc pacjentowi i profesjonalnie podejście. Bardzo polecam tego lekarza.

Bardzo polecam tego lekarza.

Miałam pewne obawy przed konsultacjami online, ale po mojej wizycie na lekarzonline.eu mogę śmiało powiedzieć, że jest to przyszłość medycyny. Lekarze są kompetentni, a samo narzędzie intuicyjne w obsłudze.

Mam malutkie dzieci i nie zawsze mogę pójść do lekarza. Ten serwis to zbawienie. Szybko, sprawnie i bez stresu.

Naprawdę godne polecenia, jeżeli człowiek jest w potrzebie. Empatia. Dzięki temu uczuciu będziemy się mogli otworzyć na drugiego człowieka. Tego uczmy siebie i innych

Bardzo dobry lekarz który jako jedyny wyciągnął pomocną dłoń i pomógł gdy inni nie chcieli bardzo dziękuję panie doktorze

Dziękujemy, że ten młody, doktor przestał pracować w Grójcu i może skupić się na opiece nad pacjentami w Warce. My bardzo szanujemy profesjonalistów i jesteśmy wdzięczni, że może nas leczyć ten mądry doktor. Serdeczne podziękowania. Wdzięczni pacjenci z Warki

Polecam za bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Miły, konkretny, profesjonalista. Diagnoza i sposób leczenia bardzo trafne (bez udziwnień i kombinacji) zapewniły szybki powrót do zdrowia. Dziękuję :-) Wizyta miała miejsce w Ziel Medzie w Grójcu w maju 2010 roku.

Wizyta miała miejsce w Ziel Medzie w Grójcu w maju 2010 roku.

Zdecydowanie polecam tego młodego w pełni profesjonalnego lekarza. Już dawno nie spotkałem takiego dobrego podejścia do chorej, cierpiącej osoby. Gratuluję Klinice ZielMed trafnego wyboru pracownika.

Kompetentny, miły. Potrafi słuchać. Trafne rozpoznanie i diagnoza. Odpowiednie leczenie. Generalnie godny polecenia.