Sebastian Kunc

Bardzo konkretny godny zaufania lekarz. Zawsze dokładnie wytłumaczy. Dodatkowo bardzo miłe podejście do pacjenta.

Z gabinetu korzystałem przez kilka lat. Niestety jakość usług drastycznie spadła. Ten sam ząb w przeciągu kilku miesięcy trzeba było poprawiać trzykrotnie. I tak w międzyczasie pojawiało się niepokojące krwawienie i ból. Po miesiącu od ostatniej poprawki ząb sąsiedni który został okaleczony przy okazji kolejnych poprawek zaczął czernieć pomimo, że nigdy nie miał być leczony, a z przerwy między zębami (są to zęby trzonowe) wydostał się sporej wielkości zakrwawiony opatrunek. Od tego czasu krwawienie ustało jednak ząb po raz czwarty jest do poprawki. Po zwróceniu uwagi doktorowi wraz z dokładnym opisem okoliczności ten po dwóch tygodniach zasugerował listownie bym sobie skorzystał z usług kogoś innego. Absolutnie nie polecam.

dobry lekarz; sympatyczny człowiek; bardzo miła asysta pielęgniarska; szybko i profesjonalnie; polecam!

bardzo dobry stomatolog. jakośc za przystępną cenę. nie zbywa nikogo, każdy przypadek badany jest wnikliwie. Bez pośpiechu, bo dobra rozmowa z chorym to dobra diagnoza a zatem i skuteczne leczenie.

Mój wszczepiony implant ma się świetnie ,zabieg przebiegł bezboleśnie po zabiegu również nie było komplikacji wszystko w miłej atmosferze cena wysokiej klasy implantu 2200 choć miałem możliwość wyboru tańszego .Polecam

Swietnie przeprowadził ekstrakcje mojej zatrzymanej ósemki ,wszystko bardzo starannie i bez najmniejszego bólu .Koszt zabiegu 250 zl Polecam z czystym sumieniem

Super dentysta,wizyta bez bólu i obsługa gabinetu bardzo miła.Kazdy gabinet powinien tak wyglądać.Polecam kadej osobie która się boi.