lek. dent. Sebastian Łapiński

Nie wiem skąd te same wspaniałe opinie o lekarzu, króry nie potrafi dobrze zrobić wypełnienia, a implanty wypadają. Chyba Pani menager z klinki dba by negatywne komentarze szybko znikały ze strony. Dla mnie Pan lekarz jest NIEKOMPETENTNY. Nie powinien robić rzeczy, na których się nie zna. Daleko mu do perfekcjonizmu!

Doświadczony lekarz z dużą intuicją. Trafiłam do niego przez znajomych i mogę polecić, jeśli chcecie mieć pewność dobrze zrobionej roboty. Miałam spory plan leczenia i wszystko przebiegło zgodnie z nim.

Dr Sebastian to rzetelny lekarz, który potrafi wyjaśnić nawet najbardziej zawiłe szczegóły leczenia. Zdecydowałam się u niego na implant, mimo przerażenia chirurgią. Wszystko się udało, a założona na implancie korona jest nie do odróżnienia od prawdziwego zęba.

klinika nowoczesna, lekarz godny polecenia,ceny usług b.wysokie!

klinika nowoczesna, lekarz godny polecenia,ceny usług b.wysokie!

Profesjonalista, spokojny, sympatyczny, bardzo delikatny i z poczuciem humoru. Polecam wszystkim, którzy z różnych przyczyn boją się wizyt u dentysty!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134