lek. dent. Sebastian Łapiński

Nie wiem skąd te same wspaniałe opinie o lekarzu, króry nie potrafi dobrze zrobić wypełnienia, a implanty wypadają. Chyba Pani menager z klinki dba by negatywne komentarze szybko znikały ze strony. Dla mnie Pan lekarz jest NIEKOMPETENTNY. Nie powinien robić rzeczy, na których się nie zna. Daleko mu do perfekcjonizmu!

Doświadczony lekarz z dużą intuicją. Trafiłam do niego przez znajomych i mogę polecić, jeśli chcecie mieć pewność dobrze zrobionej roboty. Miałam spory plan leczenia i wszystko przebiegło zgodnie z nim.

Dr Sebastian to rzetelny lekarz, który potrafi wyjaśnić nawet najbardziej zawiłe szczegóły leczenia. Zdecydowałam się u niego na implant, mimo przerażenia chirurgią. Wszystko się udało, a założona na implancie korona jest nie do odróżnienia od prawdziwego zęba.

klinika nowoczesna, lekarz godny polecenia,ceny usług b.wysokie!

klinika nowoczesna, lekarz godny polecenia,ceny usług b.wysokie!

Profesjonalista, spokojny, sympatyczny, bardzo delikatny i z poczuciem humoru. Polecam wszystkim, którzy z różnych przyczyn boją się wizyt u dentysty!

Bardzo dobry specjalista, dokładny, kompetentny,godny zaufania.Polecam każdemu kto do tej pory bał się wizyt w gabinetach dentystycznych.

Polecam, fachowa i miła obsługa. Bardzo dobrze wyposażony gabinet, bardzo istotne przy leczeniu kanałowym czy zakładaniu implantów. Niestety wcześniej korzystałam z innych prywatnych usług w "renomowanych" klinikach gdzie nie posiadano mikroskopu i każde wypełnienie kanału było monitorowane po fakcie, poprzez zdjęcie rtg, co niestety nie jest zbyt skuteczną metodą. Niestety leczenie w tych klinikach kosztowało mnie podwójnie, gdyż źle wypełnione zęby po czasie dały o sobie znać i musiałam od nowa je wypełniać u dr. Łapińskiego. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Jak najbardziej polecam. Odbywałem w Gabinecie Pana Sebastiana poważne zabiegi i przekonałem się że u odpowiedniego lekarza nie musi być to tak straszne.

Polecam wszystkim. BDB sprzęt, dostępne na miejscu badania, RTG, uprzejmie i bezproblemowo.

LEKARZ Z POWAŁANIA JAKIEGO W TEJ CHWILI TRUDNO SPOTKAĆ. POSIADANA WIEDZA ORAZ WYPOSAŻENIE GABINETU ZNACZNIE PRZEKRACZA PODSTAWOWE STANDARDY EUROPEJSKIE.UPRZEJMOŚĆ ORAZ WYSOKA KULTURA OSOBISTA BARDZO POMAGA WSZYSTKIM PACJENTOM W ODBYCIU NIERAZ BARDZO TRUDNYCH WIZYT. OGÓLNIE MÓWIĄC TAKIEGO STOMATOLOGA MOŻNA POLECIĆ DLA WSZYSTKICH NAWET DLA TYCH CO SIĘ BARDZO BOJĄ TAKICH WIZYT.DO TEGO LEKARZA MOŻNA UDAĆ SIE BEZ OBAW. BARDZO POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!