prof. dr hab. n. med. Sebastian Ławrynowicz

Poszłam do Pana doktora z polecenia i się nie zawiodłam. Bardzo uprzejmy lekarz.Wszytko dokładnie mi wytłumaczył.

Najlepszy ginekolog w Pasłęku. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najlepszy lekarz w Pasłęku. Polecam!!!!!!!!!!!

Najlepszy lekarz w Pasłęku. Polecam!!!!!!!!!!!

Wspaniały lekarz z pełną kulturą i wrażliwością. Uzyskałam konkretną pomoc i rzetelnie udzielone informacje. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pana Doktora, zarówno jako człowieka, jak i fachowca. Polecam wszystkim.

Bardzo gorąco polecam Pana doktora. Jestem jego stałą pacjentką odkąd Pan doktor pomógł mi w problemie z którym borykałam się od dawna. CIeszę się że do niego trafiłam.

Jedyny lekarz, który się poważnie i rzeczowo zajął moimi dolegliwościami. Fachowa pomoc, konkretna. Nie naciąga i poświęca tyle czasu ile trzeba. Miałam sporo pytań i na wszystkie dostałam odpowiedź. Jednym słowem lekarz z powołania! Polecam.

Najlepszy ginekolog w Pasłęku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Poszłam do Pana doktora bo mi poleciła koleżanka i się nie zawiodłam. Polecam z czystym sumieniem!!

Lekarz prowadził całą moja ciążę. Wiedziałam, że jestem w fachowych rękach. Duża wiedza, podejście do pacjentki, cierpliwość sprawiły, że byłam spokojna, że z córeczką będzie wszystko dobrze. Polecam.

Bardzo rzetelny lekarz uprzejmy wysluchal mnie i odpowiedzial na wszystkie pytania nie to co inny lekarz goraco polecam !!!!!!!!!!