Pan Doktor Sebastian Małek jest osobą miłą ,otwartą i przede wszystkim z ogromną wiedzą ,rzetelnością i pełnym profesjonalizmem. Od samego początku usłyszałam od Pana Doktora ,że to tak naprawdę nie odchudzanie a zmiana złych nawyków żywieniowych ,że to jest nauka zdrowego i racjonalnego odżywiania. Jestem bardzo zadowolona z efektów -12 kg mniej w ciągu niecałych trzech m-cy .Dieta jest tak dobrana, że się je to, co się lubi i chudnie, a to przecież o to w tym chodzi:-) Najprzyjemniejsze jest to ,że po osiągnięciu efektu, nawyki żywieniowe pozostają i waga nie rośnie :-)Jeszcze raz gorąco dziękuje , mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić ,że odmienił Pan moje życie . Dziękuję za pomoc i wsparcie i zachęcam wszystkich z problemami zdrowotnymi i nadwagą do skorzystania z usług Pana Doktora

Zwróciłem sie do Pana Doktora Sebastiana o pomoc z nadwagą, która mi dokuczała od kilku lat. Do tego doszedł problem z cukrzycą. Od samego początku zostałem objęty fachową opieką. Przez cały czas kuracji miałem doskonały kontakt z Panem Doktorem, wyniki były na bieżąco kontrolowane a dieta ułożona indywidualnie do mojej potrzeby. Mógłbym tak pisać w samych superlatywach jeszcze długo ale wydaje mi się że wynik mówi sam za siebie 30 kg !!! i inne życie !!! Dziękuję i polecam usługi Pana Doktora Sebastiana Małka.