Sebastian Szymczakowski

Cudowny lekarz, a przede wszystkim cudowny człowiek. Do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie. Nie znam drugiego takiego lekarza

Pod opieką doktora można czuć się bezpiecznie i spokojnie. Opanowany i spokojny nawet przy trudnych sytuacjach. Brakuje mi słów, żeby opisać jak bardzo nam pomógł przy porodzie i podczas pobytu w szpitalu. Pomimo wielu pacjentek pamięta chyba każdą z jaj problemami.

Lekarz z powołania. Polecam pod każdym względem. Niewielu takich lekarzy w małym Otwocku. Tego warto polecać.

Pan Doktor Szymczakowski jest najlepszym lekarzem pod słońcem , z prawdziwego powołania, profesjonalny , oaza spokoju, nieziemska pamięć do każdej pacjentki . Życzę każdemu tak wspaniałej opieki i z wielka przyjemnością polecam Pana Doktora !

Polecam z całego serca. Prowadził moją ciążę i odbierał poród, mimo że trafiłam do szpitala jak kończył dyżur. Lekarz z powołania. Młody, miły, a w dodatku kompetentny.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Otwock"?

Kołłątaja 1

Beata Osuch

Zofia Waśniewska

Ewa Surynt

Centrum Medyczne Unicare
ul. Hlonda 2 lok. U8 (wejście od Al. Rzeczypospolitej)
ENEL-MED Szpital
Warszawa, ul. Gilarska 86c
Centrum Multi-Medica Sp. z o.o.
Józefa Poniatowskiego 97
05-220 Zielonka
Enel-Med Arkadia
Al. Jana Pawła II 82
Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock