Semir Smida

Kardiolog

BARDZO DOBRY LEKARZ POLECAM BARDZO DAWNO CHODZĘ DO NIEGO I LECZĘ SIĘ NA NADCIŚNIENIE TĘTNICZE POLECAM TEGO LEKARZA

Polecam tego lekarza. Wspaniały specjalista a oprócz tego bardzo kulturalny w kontakcie z pacjentami. O każdego dba i do każdego ma indywidualne podejście.

najlepszy specjalista np.w tarnowie Moj tesc zycie mu zawdziecza .Od kilkunastu lat jest pod jego opieka .Pozwala do siebie dzwonic o kazdej porze (jak by sie cos dzialo).Jest dostepny 24 godz nawet w srodku nocy Bez nerwow ,grzecznie i rzeczowo wszystko wytlumaczy.Lekarz przez duze L z powolania a nie tylko dla kasy Polecam

Ten kto napisał , że ten lekarz ma złe kompetencje i jest nie uprzejmy - to myślę ,że nie wie o czym pisze !!!!!!!! Lepie ,żeby nic nie pisał !.

Lepie ,żeby nic nie pisał !.

Super specjalista o ogromnej wiedzy . Od kilkunastu lat miałam problemy z ciśnieniem , zaliczyłam tarnowskie sławy kardiologiczne , a ciśnienie dalej skakało . Dopiero dr Smida trafił w dziesiątkę i ciśnienie - książkowe . Podchodzi do pacjenta kompleksowo , a przy tym przesympatyczny wszystko wytłumaczy i nie traktuje pacjenta jak zło konieczne . Polecam , oby więcej było takich lekarzy.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Tarnów"?

cENTER-mED
Tarnów