lekarz Siemiomysł Mirski

Jestem pacjentka Pana Mirskiego od 15 lat. Na poczatku odwiedzalam go w panstwowej przychodni, odkad nie mam ubezpieczenia w pl, chodze do niego prywatnie przy kazdej wizycie w Warszawie. Bardzo kompetnetny, troskliwy, rzetelny. Polecam wszystkim znajomym. Faktem jest, ze nie mialam nigdy zadnych powazniejszych problemow zdrowotnych, wiec nie wiem jak sprawdza sie w takich sytuacjach. Ale dotychczasowe moje doswiadczenia sprawiaja, ze mam do niego pelne zaufanie.

Dobry lekarz i wspaniały człowiek. Jestem jego pacjentką od 14 lat i zawsze mogłam na niego liczyć.

Chodziłam do doktora Mirskiego 4 lata.Przez cały czas robił mi tylko cytologie i przepisywał pigułki.Nie wnikałam dlaczego tylko te badania bo wkoncu on jest lekarzem nie ja.Zmioeniłam lekarza i okazało się że mam od kilku lat policystyczne jajniki,ktore powinny być już dawno leczone,teraz nie mogę zajść w ciąże.Mam ogromny żal do niego że nie opiekował sie mną tak dokładnie jak powinien.NIE POLECAM

Pan Doktor jest bardzo miły i przede wszystkim kompetentny. Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam. Polecam!

Mam zaufanie do doktora Mirskiego. Jest uprzejmy i sympatyczny co uważam za bardzo ważne. Poświęca mi czas za każdym razem, tyle ile potrzebuję. Jestem w ciąży i jestem pod jego opieką i każdej ciężarnej polecę tego lekarza.

Jestem bardzo zadowolona z opieki Pana Doktora. Leczę się u niego od pierwszej wizyty u lekarza ginekologa i mnie mam najmniejszego zamiaru tego zmieniać. Obecnie prowadzi moją ciążę i poświęca mi tle uwagi ile potrzebuje, odpowiada mi na każe "najgłupsze" pytanie. Jest lekarzem godnym polecenia.

Uczęszczałam do dr Mirskiego ok 9 lat. Kiedy chodziło o leczenie niewielkich stanów zapalnych i przepisywanie mi tabletek antykoncepcyjnych to było wszystko ok kiedy pojawił się problem z zajściem w ciążę lekarz niestety się nie wykazał. Nie zlecił mi żadnych badań hormonalnych (chociaż miałam miesiączki bardzo nieregularne) tylko zlecił branie magnezu. Po zmianie lekarza po dwóch miesiącach leczenia zaszłam w ciążę (nie miałam owulacji).

Jestem bardzo zadowolona z opieki Pana doktora Siemiomysła Mirskiego. To bardzo dobry mądry i miły lekarz - człowiek. Dba o mnie od ok. 15-stu lat.

Godny polecenia pod każdym względem. Leczę się u niego od roku. Moja znajoma położna ma o nim dobre zdanie.

Godny polecenia pod każdym względem.
Leczę się u niego od roku. Moja znajoma położna ma o nim dobre zdanie.

Super lekarz prowadził moją ciążę. Bardzo miły i kompetentny lekarz. Zawsze mogłam liczyć na jego zainteresowanie.