Siergiej Bielawski

Neurolog

Pan reklamuje się jako lekarz neurolog tymczasem jego nazwisko nie widnieje w centralnej bazie naczelnej izby lekarskiej. Podczas próby umówienia się na wizytę początkowo bardzo miły ale po pytaniach odnośnie potrzebnych ewentualnych badań oraz pytaniu dot kosztu wizyty stał się opryskliwy po czym się rozłączył. Nie polecam

Pan doktor pomógł mi w zawrotach głowy, rwie kulszowej i ogólnie w bólu przy schorzeniach kręgosłupa. Pomógł mojej babci, która po udarze nie mogła chodzić i nie czuła ręki ( po 1 wizycie ręka zaczęła być ciepła, potem było już tylko lepiej aż zaczęła chodzić i być sama sobie wystarczalna). Pomógł 2 wujkom. tacie, mamie oraz 2 ciociom. To złoty człowiek, dlatego kogo znam i ma problemy polecam tego człowieka. Ma wiedzę i wie doskonale co robi. Może wizyty nie są tanie ale czy życie i zdrowie ma w ogóle jakąś cenę? No i jedna wizyta może nie wystarczyć zależy kto jak cierpi, ale grunt to się nie poddawać. Kręgosłup to nasza ważna rzecz.

Bardzo pomógł i tyle Polecam niedowiarkom. Duza wiedza i duże e g o. Jest wielki. Wiem że drogi , nawet bardzo. I co z tego - mi bardzo ale to bardzo pomógł.

Bardzo pomógł i tyle

Polecam wszystkim którzy maja problemy z kręgosłupem. Mogę chodzić a przed wizyta u doktora nie poruszałam się. Polecam wszystkim

Doskonały specjalista! Wyleczył z wielu schorzeń kilka osób z mojej rodziny. Wizyty trwają kilka minut i zawsze jest dużo ludzi w poczekalni.Polecam !

Nie polecam tego pana byłem parę razy u niego i wyleczył mnie ale z pieniędzy...wbił 4 igiełki i po zabiegu, za drugim razem zrobił mi zastrzyk...i tak się bawił z wizyty na wizytę aż dałem sobie spokój bo było coraz gorzej...i na szczęście znalazłem osobę która mi pomogła.

Polecam wszystkim tego lekarza postawił mnie na nogi.Wszyscy inni nie dawali mi szans na chodzenie a ja chodzę już 10 lat.Pomógł mi i za to jestem Mu bardzo wdzięczna i ludzie uwierzcie w jego wiedzę POLECAM

wspaniały człowiek z ogromną wiedzą medyczną.postawił mnie na nogi z beznadziejnej sytuacji.teraz chodzę bez problemu cieszę się życiem.gorąco polecam