lekarz Skarbimir Sikora

Lekarz rodzinny

Najlepszy lekarz jakiego miałem okazję spotkać w życiu. Wszystko dokładnie wyjaśnia, podchodzi do człowieka, a nie kolejnego pacjenta

Lekarz godny polecenia. Dokładnie wypytuje co dolega. Podczas teleporady dowiedział się że jestem w ciąży i od razu zaproponował żeby w miarę możliwości przyjechać do ośrodka, bo wolałby mnie przebadać dokładniej. Polecam, już mało który lekarz tak by się interesował pacjentem.

widzę że kilka opinii nieprzychylnych znikło, ciekaw jestem czemu znikaja?? kiedy byłem i wystawiałem swoja opinie w lutym 2013 roku było ich kilka więcej , plus moja , teraz jest tylko jedna, bardzo ciekawe

lekarz godny polecenia, ma czas dla pacjenta

lekarz godny polecenia, ma czas dla pacjenta

dobry lekarz jeżeli chodzi o diagnoze i nie bierze pod uwage czy ktoś chce l4 czy nie to zawsze dobrze wypytuje o chorobe.Byłam dziś u lekarza Sikory i dzieki Niemu moje leczenie doznało postępu.Dziekuje.

Uosobienie hamstwa, kazał mi się rozebrac przy rutynowym badaniu jak stwierdził pózniej inny lekarz grypy prawie do naga, odmówiłam , na to zapytał czy mam 16 lat że tak sie wstydze, na tym zakończyłam swoja wizyte, cos okropnego, polecający mówili ze to na prawde dobry lekarz, a on nawet uprzejmy nie jest

profesjonalne podejście do pacjenta, godny polecenia,

profesjonalne podejście do pacjenta, godny polecenia,

Lekarz nieuprzejmy, do pacjenta podchodzi bardzo lekceważąco. Starałem się być miły niestety zachowywał się jak typowy gbur.

Ten lekarz jest ok. Nie olewa ludzi-Poświęca im czas i leczy dobrze.Polecam

Ten lekarz jest ok. Nie olewa ludzi-Poświęca im czas i leczy dobrze.Polecam