Trafiłem do Pana doktora S.Bąka z wrośniętym paznokciem świetnie się tym zajął od teraz już mi się nie wrasta polecam tego doktora

Serdecznie polecam! Profesjonalizm na najwyższym poziomie, lekarz godny zaufania i godny polecenia, a przy tym bardzo miły i bardzo cierpliwy!

Polecam serdecznie pana Bąka. Operował przepuklinę u mojego synka. Po zabiegu wielokrotnie przychodził i sprawdzał jak się czuje. Prawdziwy lekarz, oby więcej takich było. Polecam wszystkim serdecznie.

Mialam zaszczyt trafić do pana doktora na dyżurze w pogotowiu😀 zobaczyc człowieka w lekarzu!!!!!!! W tych czasach.!!!!Polecam serdecznie😀

jakby wszyscy tak podchodzili do swoich zadań` jak dr.Bąk;to chorowanie byłoby znośne.Polecam wszystkim nie tylko rodzicom ale i dzieciom.Naprawdę warto skorzystać .

jakby wszyscy

Wciąż poszukujesz "Lekarz medycyny ratunkowej Wieluń"?

Piotr Rychlik

Lekarz medycyny ratunkowej