Profesjonalista. Byłam u niego na USG brzucha i na prawdę zna się na tym. Ponadto uprzejmy, miły i spokojny. Polecam.

Lekarz przez duże "L". Przede wszystkim Człowiek. Lekarz z powołania, ze wspaniałym podejściem do dzieci, uśmiechnięty, zawsze poświęca czas i z pełnym zaangażowaniem zajmuje się dzieckiem. Mnie lata temu uratował życie, dosłownie, stawiając trafną diagnozę i od lat pomaga synowi. Zawsze miły i wyrozumiały. Z całego serca i gorąco polecam Pana Doktora i dziękuję mu za WSZYSTKO

Trafiłem do Pana doktora S.Bąka z wrośniętym paznokciem świetnie się tym zajął od teraz już mi się nie wrasta polecam tego doktora

Serdecznie polecam! Profesjonalizm na najwyższym poziomie, lekarz godny zaufania i godny polecenia, a przy tym bardzo miły i bardzo cierpliwy!

Polecam serdecznie pana Bąka. Operował przepuklinę u mojego synka. Po zabiegu wielokrotnie przychodził i sprawdzał jak się czuje. Prawdziwy lekarz, oby więcej takich było. Polecam wszystkim serdecznie.

Mialam zaszczyt trafić do pana doktora na dyżurze w pogotowiu😀 zobaczyc człowieka w lekarzu!!!!!!! W tych czasach.!!!!Polecam serdecznie😀

jakby wszyscy tak podchodzili do swoich zadań` jak dr.Bąk;to chorowanie byłoby znośne.Polecam wszystkim nie tylko rodzicom ale i dzieciom.Naprawdę warto skorzystać .

jakby wszyscy

Polecam doktora S. Bąka. Trafiłam do niego pół roku temu z moim 10-letnim dzieckiem i cieszę się, że to własnie Pan doktor Bąk się nim zajął. Jestem naprawdę bardzo zadowolona.

Dr. Bąk operował u mojego dwuletniego synka przepuklinę nie znam drugiego takiego chirurga dziecięcego SUPER lekarz Polecam!!

Polecam tego lekarza , operował moja córkę i dzieci moich znajomych.Wszyscy byli bardzo zadowoleni i pozytywnie wyrażali się na temat doktora Bąka