dr n. med. Sławomir Blamek

Onkolog, Radioterapeuta

Specjalista najwyższej klasy, dociekliwy do tego z empatią, której warto się uczyć od samego Profesora. Zaangażowany w 100% w pomocy pacjentowi. Polecam jako pacjent z problemami nie tylko onkologicznymi. A sam bardzo dziękuję za pomoc i opiekę. JaroKrup z niedoborem odporności od urodzenia..

Polecam jako pacjent z problemami nie tylko onkologicznymi.
A sam bardzo dziękuję za pomoc i opiekę.
JaroKrup z niedoborem odporności od urodzenia..

Serdecznie nie polecam lekarza. Lekarz bardzo nie uprzejmy, olewająco podchodzący do pacjenta. W trakcie rozmowy patrzył w sufit i wzruszał ramionami. Oby jak najmniej takich „lekarzy”!!!! Została zgłoszona skarga do dyrekcji Instytutu Onkologii ale tam „ręka rękę myje”. Coś strasznego!!!

Porownujac wszystkie wczesniejsze wizyty u roznych specjalistow, te u dr Blamka stawiam na pierwszym miejscu, zarowno pod wzgledem zakresu wiedzy i sposobu jej przekazywania jak i atmosfery oraz przebiegu badania. Pan doktor cechuje sie wrazliwoscia na potrzeby pacjenta, swoja prace wykonuje z zaangazowaniem jakiego nie spotkalam nigdy dotad u innych lekarzy. Mimo iz powod wizyty okazal sie banalny, zostalam potraktowana profesjonalnie, pan dr zorganizowal konsultacje u innych specjalistow. Oprocz tego moge dodac, ze troska, cieplo i poczucie humoru dr Blamka sprawiaja, ze szpitalna atmosfera jest nieodczuwalna.

LEKARZ godny polecenia zajmuje się moja choroba on jako jedyny skierował mnie na cyber knife a mam oponiaka w głowie dużego bo 4,5 cm

Bardzo profesjonalne podejście do pajeta. Doktor prowadzi moja chorobę od 2008 r. Nie mam żadnych zastrzeżeń. O co pytam- odpowiada, nie rozumiem- tłumaczy, radzi, kieruje. Polecam lekarza.

Sprawia wrazenie zaklopotanego w rozmowie z pacjentem. Jest bardzo mily i kompetentny przy blizszym poznaniu Bardzo dziekujemy za opieke nad mama.

Bardzo dziekujemy za opieke nad mama.

Trafiliśmy do doktora rykoszetem, pod nieobecność innego, do którego byliśmy skierowani. Opatrzność czuwa. Dziękujemy za wszystko Panie Doktorze. Markowiczowie.

Lekarz dobry.Dba o pacjęta,kieruje na leczenie jeżeli widzi,że pacjenttego wymaga.

Lekarz bardzo nie uprzejmy. Co by sie mamie nie dzialo to Doktor twierdzi ze nic jej nie jest albo ze sa gorzej chorzy od niej. Chore podejscie do pacjenta bo skoro jest pacjentka onkologi ti gdzie ma sie udac z problemem zdrowotnym.

Doskonały fachowiec, wielka wiedza i kompetencja, życzliwe podejście do pacjenta. Janusz Tarski

Janusz Tarski