lekarz Sławomir Boboń

Do Pana doktora trafiłam po zawale - to było w szpitalu na oddziale kardiologicznym. Pan doktor jest niesamowitym specjalistą i poświęca dużo czasu pacjentowi. Wszystko mi dokładnie wytłumaczył oraz zlecił odpowiednie badania i leczenie. Trafnie zostały dobrane mi leki. Do dziś systematycznie kontroluje stan mojego zdrowia :)

Podczas pobytu w szpitalu na kardiologicznej R b.szybko i kompleksowo przeprowadził wszystkie niezbędne procedury ratujące życie jak również poinformował niezbędnym zabiegu.Po zabiegu również (przez kilka tygodni) systematycznie kontrolował stan mojego zdrowia. Dziękuję

mysle,ze to byl dobry dzien dla mnie, ze trafilem na dyzur Pana doktora w przychodni kardio w Legnicy- profesjonalizm !!!

Byłam u Pana doktora z moją mamą - osobą starszą i bardzo schorowaną, która bardzo boi się i przeżywa wizyty u lekarzy. Pan doktor był bardzo miły, uprzejmy i cierpliwy. Doskonale potafił rozładować napięcie i uspokoić zdenerwowaną pacjentkę. Dokładnie zbadał mamę i poważnie potraktował problem. Zlecił badania dodatkowe i konsultacje u innego specjalisty. Uważam Pana doktora za dobrego specjalistę i dobrego człowieka. I nie ma znaczenia że wizyta była prywatna, gdyż w tej sytuacji zawinił system służby zdrowia - małe limity NFZ (w poradni wizyty NFZ wykorzystane do końca roku) a nie Pan doktor. Uważam że przy wizycie z NFZ podchodziłby tak samo do pacjenta.

opieszałe traktowanie pacjenta, pośpiech, brak profesjonalizmu, zdecydowanie odradzam!!!

Super lekarz, bardzo dobry człowiek polecam

Super lekarz, bardzo dobry człowiek polecam