dr SŁawomir Cieśla

Chirurg onkolog

Bardzo profesjonalny lekarz, godny polecenia:) Nie mam żadnych zarzutów co do jego pracy. Będąc tam człowiek czuł, że jest w dobrych rękach. Lekarz o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Polecam :)

Bardzo przyjazny lekarz. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy - świat byłby piękny! Oczywiście kompetentny i rzeczowy.

Bardzo polecam. Kompetentny, uważny, dociekliwy lekarz. Dba nie tylko o rozwiązanie problemu, ale również o samopoczucie pacjenta. Ma wiedzę i umiejętność jej przekazania w sposób jasny i zrozumiały. Godny zaufania i dający poczucie bezpieczeństwa lekarz.

U dra Cieśli byłam co prawda tylko z pieprzykiem, ale dzięki Bogu okazało się, że to zmiana nienowotworowa. Po usunięciu znamienia praktycznie nie ma śladu, na twarzy pozostała jedynie mała kreseczka. Dr Cieśla to także dobry chirurg plastyczny :)

zdecydowanie najlepszy lekarz i wspanialy czlowiek

zdecydowanie najlepszy lekarz i wspanialy czlowiek

Wspaniały lekarz i człowiek .Polecam Go wszystkim pacjentom . Zawsze uśmiechnięty, miły i do tego bardzo dobry fachowiec. Takich lekarzy nam potrzeba.

Uważam iż jest to człowiek na odpowiednim miejscu w pełni poświęca się pacjentowi i jego chorobie jest przy tym bardzo ciepła osoba Mój problem rozwiązał idealnie i zawsze wiem że mogę na Pana Doktora liczyć

WSPANIAŁY LEKARZ- CHIRURG .POLECAM W 100%

WSPANIAŁY LEKARZ- CHIRURG .POLECAM W 100%

Świetny chirurg , posiada doskonały warsztat chirurgiczny, polecam

Świetny chirurg , posiada doskonały warsztat chirurgiczny, polecam

super lekarz ma podejście do pacjenta wytłumaczy na czym polega leczenie ja miałam usunięty guzek na piersi teraz chodzę do niego na kontrole naprawdee polecam