Sławomir Dziemianowicz

Protetyk, Stomatolog

Prawdziwy profesjonalizm!!! Miły może nie jest ale zna się na tym co robi. POLECAM

Bylem juz u 2 lekarzy ktorzy nie potrafili usunac mi zeba a pan Dziemianowicz podjal sie tego bez zastanowienia. Naprawde polecam !

nie polecam i więcej nie pójdę. niemiły, stomatolog powinien być delikatny a nie szarpać i w ogóle. nie każdy ma ochote chodzić do stomatologów więc powinni zadbać o odpowiednie podejście do lekarza

lekarz poprostu super. Miałam leczenie kanałowe 7 i u tego lekarza to mogę mieć leczenie kanałowe za każdym razem. profesjonalista i do tego delikatny, miły. oby więcej było takich w wyszkowie

Pan Dziemianowicz to moj ulubiony dentysta od wielu lat. Prawdziwy profesjonalista.

Moj dentysta od kilku lat. Fachowiec w kazdym calu.

Moj dentysta od kilku lat. Fachowiec w kazdym calu.

profesjonalizm pod każdym względem usługa wykonana w krótkim terminie

profesjonalizm pod każdym względem
usługa wykonana w krótkim terminie

Usuwałem sobie u pana doktora ósemkę, nikt w wyszkowie nie chciał sie tego podjąć, zę skomplikowany zabieg. a tutaj bez wachania podjeta decyzja i w wyznaczonym terminie szybki i profesjonalny zabieg.