lekarz Sławomir Dziuba

Laryngolog

Dr Dziuba jest jedynym z najlepszych specjalistom jakiego znam- dobrym specjalista .Zanim sie dowiedzialam ze 8 km dalej jest tak dobry specjalista straciłam masę pieniedzy na prywatnych lekarzy aby wyleczyc moje uszy. Gdy opowiedzialam co mi dolega od razu dr dziuba Slawomir dał diagnozę ,gdzie po zbadaniu potwierdził iż faktycznie jest to co mowił .Miły ,sympatyczny ,spokojnie wysłucha ,cierpliwy ma same dobre wady ...Godny polecenia lekarz

Pan Dziuba jest kompetentnym lekarzem, widać, że posiada duże doświadczenie, jest bardzo uprzejmy. Polecam tego laryngologa.

Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta.Chodzę do Pana Doktora od lat sam i z dzieckiem i jestem bardzo zadowolony.

Nie wiem jaki jest w gabinecie prywatnym,ale w szpitalu w orzepowicach - okropny, zarozumiały,niesłowny, traktuje pacjentów z buta

Bardzo dobry lekarz. Polecam go, ponieważ chce wyleczyć pacjenta. Jego zaangażowanie pamietam do dziś choc od wizyt i puncji, którą mi wykonał (styczeń 2009) mineło ponad 2 lata. Jestem mu wdzięczny za to, że mi pomógł.

Bardzo dobry lekarz. Polecam go, ponieważ chce wyleczyć pacjenta.

Dr Dziuba jest jedynym specjalistom jakiego znam- dobrym specjalistom. Świetnie wytłumaczył, miał super podejście do mojego 5-cio letniego syna, który nie zawsze chce dać się zbadać ;) Polecam ogromnie. Świetnie wytłumaczy i uspokoji niepotrzebne nerwy.

Byłam u doktora z moim małym synkiem(2 latka).Podejście doktora do mojego syna miło mnie zaskoczyło.Syn bez problemu poddał się badaniom i chętnie współpracował z panem doktorem.Pan dr wyjaśnił nam w czym tkwi problem i zastosował skuteczną metodę leczenia.Dziękuję mu za to z całego serca:)POLECAM SZCZERZE i zyczę,żeby wszyscy lekarze byli tacy!

Poszłam z synem do lekarza Dziuby. Zdiagnozował chorobę syna lecz niestety nie potrafił jej wyleczyć. Nie umiał również przyznać się do tego więc kazał przychodzić na następne wizyty.

byłem zaszkoczony nowoczesnym przentem jakim dysponiwał zrobił pare badań naraz w 10 min. zdecydowanie go polecam.

Miałabym życzenie żeby wizyta u kazdego lekarza była tak profesjonalna jak u dr Dziuby.Gorąco polecam!!