lekarz Sławomir Godleś

Po raz pierwszy poczułam się u lekarza tak komfortowo, jak kobieta . A co do lekarzy ginekologów - byli u mnie na końcu. Niezwykły człowiek i niezwykły lekarz. Polecam . A poszłam po zasięgnięciu opinii. Mam 5 na przodzie pesela a u Pana Doktora czułam się w pełni dowartościowaną kobietą.

Okropnie nieuprzejmy, żałosne żarty, można poczuć się niekomfortowo, płakałam po wizycie. Zdecydowanie nie polecam

Moim zdaniem lekarz kompetentny, z poczuciem humoru, czułam się swobodnie dzięki podejściu Pana Doktora. Pan Doktor mnie operował i nie było żadnych komplikacji, czuję sie dobrze. Moim zdaniem GODNY POLECENIA

Moim zdaniem GODNY POLECENIA

Dla każdej, a przynajmniej dla większości kobiet, wizyta u ginekologa to ogromny stres. Dr Godleś to świetny lekarz, potrafi odstresować spiętą badaniem pacjentkę, dzięki czemu badanie jest znośne. Poza tym jest bardzo sympatyczny, nie posiadam kompetencji do oceny merytorycznej, ale uważam, że jest dobrym lekażem

nie byłam zadowolona z wizyt u tego lekarza , dlatego z czasem zmieniłam doktora. wg mnie lekarz jest po to , żeby leczyć , pomagać w danej sytuacji , a pożartować to sobie mogę ze znajomymi. gdyby to jeszcze były żarty na jakimś wyższym poziomie ... osobiście nie polecę tego lekarza żadnej innej mojej koleżance/znajomej

Szczerze polecam tego lekarza, aktualnie prowadzi mi ciąże. (NFZ). Jestem zadowolona a te żarty wcale nie są nie smaczne, lekarz żartuje po to aby rozluźnić atmosferę i bardzo mi to pomaga.

w dużym skrócie - osobiście nie polecam , przy mnie komentował inne pacjentki , człowiek o specyficznym - niezbyt fajnym poczuciu humoru , czasami z docinkami nie na miejscu.jeżeli chodzi o jego umiejętności i wiedzę zawodową - nie neguję i nie oceniam (na szczęście żadnych zabiegów nie miałam robionych , więc nie mogę się wypowiedzieć w tej sprawie)

Wspaniały człowiek. Ciepły. Czułam się bezpieczna. Wszystko mi wytłumaczył. Szczerze polecam!

omal nie straciłam dziecka przez tego pana bo poistanowił że mam urodzić naturalnie,NIE POLECAM!!!

Korzystałam z opieki tego lekarza w szpitalu, gdzie musiałam usunąć martwa ciążę. Pan Doktor wykazał się wzorowym podejściem do pacjentki w tej przykrej sytuacji. Dzięki dokładnemu wytłumaczeniu wszystkich czekających mnie czynności medycznych i upewnieniu się lekarza, że rozumiem i zgadzam się na to co mnie czeka, miałam pewność, że nie obsługuje mnie żaden "rzeźnik", lecz osoba uważająca dobro pacjentki za najwyższą wartość.