dr n. med. Sławomir Graff

kalendarz on-line do rejestracji wizyt na stronie:
www.neurolog.bielsko.pl
Rejestracja telefoniczna codziennie w godz. 6.00-22.00
pod nr tel. komórkowego. : 607529037
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam !
Sławomir Graff

Byłam zadowolona z opieki, którą otrzymałam od dr. Sławomira Graffa. Jego podejście było profesjonalne, a także okazał zaangażowanie w moje leczenie. Podczas wizyty dokładnie omówił mój problem, wysłuchał moich obaw i udzielił jasnych odpowiedzi na moje pytania. Polecam każdemu, kto szuka opieki neurologicznej w Bielsku.

Wiązałam duże nadzieje poznania mojego problemu neurologicznego i pomocy. Jednak muszę z przykrością stwierdzić iż się rozczarowałam wizytą braku wyjaśnień i dalszego leczenia na przyszłość i walki z problemem który się borykam od 2 lat uporczywie. Pan doktor miły oczywiście , obejrzał wyniki tomografię i konsultacje laryngologiczne i nic poza tym w ciszy niwelował moje spostrzeżenia po czym wystawił lek na kolejne 5 dni i to na tyle. Nadal nie wiem jak jam walczyć z chorobą i dolegliwościami i w jaki sposób funkcjonować na co dzień i jakie badania wykonać aby poznać przyczynę moich dolegliwości neurologicznych. Wystawił paragon za wizytę nie mały zresztą za kilka minut. Tracę wiarę w lekarzy i tych z praktyk prywatnych. To była bardzo dziwna wizyta w dziennym ponurym mieszkaniu. Przepraszam ale nie mogę polecić Pana Doktora również patrząc na warunki w jakich przyjmuje pacjentów za spore pieniądze.

Polecam gabinet neurologiczny dr Sławomira Graffa. W trakcie wizyty w gabinecie szczegółowo został omówiony mój problem, a następnie otrzymałem zalecenia i skierowanie na dodatkowe badania. Cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze i życzliwości Pana Doktora.

Wybrałam tego lekarza ze względu na dużo pozytywnych opinii i nie zawiodłam się. Profesjonalny przebieg konsultacji i staranność przeprowadzonych badań neurologicznych. Doktor skutecznie zdiagnozował u mnie przyczyny długiej choroby i wprowadził odpowiednie leczenie. Po kilku innych wizytach u lekarzy w końcu wyszłam z gabinetu z przekonaniem, że nie była to strata czasu i pieniędzy.

Polecam! Wizyta krótka, ale diagnoza trafna i w niewygórowanej cenie. Jestem zadowolony z wyboru doktora Graffa.

Trafiłem do Pana doktora przez przypadek ale nie żałuję ponieważ bardzo mi pomógł w schorzeniach neurologicznych. Głęboka wiedza medyczna poparta doświadczeniem wysoka kultura osobista, dbałość i troska o pacjenta ... to część zalet Pana doktora Graffa. Leczyłem się u kilku neurologów ale ten jest najlepszy i godny polecenia.

Witam serdecznie wystawiam temu lekarzowi bardzo dobrą opinie bo takich lekarzy jak ten Pan doktor jest mało ponieważ bardzo ma miłe i na temat podejście do pacjenta wytłumaczy chorobę na temat poświeci swój czas osobie która potrzebuje pomocy lekarza takiego jak właśnie jest ten Pan doktor POLECAM NAPRAWDĘ

Wizyta trochę droga, ale zdrowie nie ma ceny. Pan doktor cierpliwy, dokładny, szczegółowo i kompleksowo wypytał o objawy, wyjaśnił i odpowiedział na wszystkie pytania. Może trochę zamknięty w sobie, ale czuje się, że zależy mu na pacjencie. Polecam zdecydowanie.

Bardzo spokojny i kompetentny lekarz, odpowie na wszystkie pytania i stara się pomóc we wszystkich problemach pacjenta.Godny polecenia.Bardzo jestem wdzięczna za pomoc. Ogromna wiedza Pana doktora.

Ogromna wiedza Pana doktora.

Pan doktor jest osobą wrażliwą i kompetentną.Leczę się już długo i myślę że to niezwykle dobry człowiek i lekarz.Pełny spokoju, o bardzo dużej wiedzy.Jeśli ktoś potrzebuje pomocy- to polecam!