dr Sławomir Jarocki

Ginekolog

Doktor Jarocki prowadził moją ciążę i przyjmował na świat synka. Jestem bardzo zadowolona, że zgodził się nami zaopiekować od początkowych miesięcy. Jest wspaniałym człowiekiem i dokładnym lekarzem. Jego spokój i opanowanie udziela się pacjentkom. Posiada dużą wiedzę i kompetencje. Fakt, że na wizytę czeka sie długo ale warto. Najlepszy lekarz do prowadzenia ciąży.

Po dwóch bardzo niemiłych przypadkach znalazłam dra Jarockiego, który jest specjalistą wrażliwym, przyjaznym i z dużą klasą. Chodzę do niego już od wielu lat i nie mam żadnych zastrzeżeń.

2 lata temu prowadzilam ciążę u dr Jarockiego ktora zakonczyla sie cc szczerze polecam, osoba ciepla, mila, cierpliwa i przede wszystkim profesjona.

Super lekarz, super człowiek. Nigdy nie zbagatelizuje nawet najmniejszego problemu. Odpowie na każde pytanie i doradzi. Prowadził moja ciężką Ciąże w pore podjął decyzje o cesarce. Jestem pełna podziwu dla doktora JArockiego

Witam Wspanialy lekarz Jednym słowem uratował mi życie i dla dziecka . Jestem pacjetko ponad 6 lat i nigdy go nie zmienię. Wszystko wytłumaczy co i jak. Polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Białystok"?

Broniewskiego 4
15-792 Białystok
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA MED Centrum Medyczne Bożena Halina Zawadzka
Antoniukowska 11/V
15-267 Białystok
Klinika Leczenia Niepłodności, Ginekologii i Położnictwa Bocian
ul. Akademicka 26,Białystok
15-267 Białystok

Centrum Ginekologii, Endokrynologii i Medycyny Rozrodu "ARTEMIDA" Domitrz i Partnerzy
Włókiennicza 9B/U
15-464 Białystok