lek. dent. Sławomir Kluzek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Nie polecam. Najgorszy lekarz na jakiego trafiłam w Szczecinie. Wszystko szybko, w pośpiechu, bezosobowo. Przekonany o swojej nieomylności. Nie zna słowa "przepraszam".

Rzadko trafia się na tak dobrego specjalistę. Pełen profesjonalizm i dbanie o uzębienie pacjenta w najdrobniejszych szczegóły. Przyjemnie, bezboleśnie, bez pośpiechu, nie tanio ale fachowo i na najwyższym poziomie ! Polecam wszystkim, którzy mają opory i boją się wizyty u dentysty :) Pacjent po rocznym leczeniu z pełnym uśmiechem :)(wstawione implanty, korony, nakłady koronowe inlay, wypełnienia, etc.) Pozdrawiam cały zespół Kamienicy 25, Piotr L.

Z cala pewnoscia wybrala bym jeszcze raz tego dentyste do korekty mojego zaniedbanego przez lata uzebienia. Piękne licówki na przodzie mojego uśmiechu, super efekt. Polecam. Maja G

U dr. Sławomira "zjadłam zęby" ;) ale zaraz po tym wstawił mi nowe. Pracowaliśmy nad moim uśmiechem ok 11 miesięcy. Nie tylko poprawił mi wygląd,ale conajważniejsze moją wtedy niską samoocenę. Nowoczesna i przepiękna klinika chowa się przy moim uśmiechu! Panie doktorze - ogroooomny uśmiech dla Pana!! Roksana Pakuła - pacjentka.

Roksana Pakuła - pacjentka.

Polecam Pana Kluzka - dobre podejście do pacjenta - szczególnie do mnie a nie jestem fanką dentystów, bezboleśnie i konkretnie. Ania

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Szczecin"?

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin