lek. dent. Sławomir Kluzek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Bez zbędnych słów polecam wszystkim ten gabinet stomatologiczny, Bardzo kompetentny ortodonta.pan Marcin.

Polecam tego stomatologa. Razem ze znajomymi leczymy sie tam od lat zawsze skutecznie i super materialy oraz wypelnienia. Po kontaktach z dentystami NFZ i tymi "tanimi" tutaj ocena na 10. pzdr Ala

Pan Kluzek zmarnował moje życie zabiegiem implantacji. Nie zabezpieczył mnie antybiotykiem. Straciłam przez jego bagatelizujące podejście nie tylko implanta, ale również zęba obok, którego lekarz niepotrzebnie rozwiercił(3 tyg po implantacji i bez sprawdzenia co się dzieje z implantem) roznosząc zapalenie po kości żuchwy. I dalej nie widział wskazań do antybiotyku! Od 11 miesięcy walczę z zapalnieniem kości. Najlepsi specjaliści rozkładają ręce i nie wiedzą jak mi pomóc, po tym co stomatolog Kluzek mi zafundował. Przeszłam kilka ciężkich antubiotykoterapi, przyjmuje ciężkie leki neurologiczne/przeciwpadaczkowe. Leczenie zrujnowało mój organizm. Moje życie prywatne i firmę której nie jestem w stanie prowadzić. Z młodej atrakcyjnej osoby stałam się szczerbatym wrakiem. Nie wiadomo czy kiedykolwiek odzyskam zdrowie i komfort życia jaki miałam przed zabiegiem implantacji u Pana Kluzka. Nie usłyszałam nawet słowa przepraszam! Odmówił mi zwrotu pieniędzy za zabieg którym zrujnował moje życie. Łatwo się zarabia na krzywdzeniu ludzi? Gdzie Pana empatia? Gdzie godność lekarza?

Nie polecam. Najgorszy lekarz na jakiego trafiłam w Szczecinie. Wszystko szybko, w pośpiechu, bezosobowo. Przekonany o swojej nieomylności. Nie zna słowa "przepraszam".

Rzadko trafia się na tak dobrego specjalistę. Pełen profesjonalizm i dbanie o uzębienie pacjenta w najdrobniejszych szczegóły. Przyjemnie, bezboleśnie, bez pośpiechu, nie tanio ale fachowo i na najwyższym poziomie ! Polecam wszystkim, którzy mają opory i boją się wizyty u dentysty :) Pacjent po rocznym leczeniu z pełnym uśmiechem :)(wstawione implanty, korony, nakłady koronowe inlay, wypełnienia, etc.) Pozdrawiam cały zespół Kamienicy 25, Piotr L.

Z cala pewnoscia wybrala bym jeszcze raz tego dentyste do korekty mojego zaniedbanego przez lata uzebienia. Piękne licówki na przodzie mojego uśmiechu, super efekt. Polecam. Maja G

U dr. Sławomira "zjadłam zęby" ;) ale zaraz po tym wstawił mi nowe. Pracowaliśmy nad moim uśmiechem ok 11 miesięcy. Nie tylko poprawił mi wygląd,ale conajważniejsze moją wtedy niską samoocenę. Nowoczesna i przepiękna klinika chowa się przy moim uśmiechu! Panie doktorze - ogroooomny uśmiech dla Pana!! Roksana Pakuła - pacjentka.

Roksana Pakuła - pacjentka.

Polecam Pana Kluzka - dobre podejście do pacjenta - szczególnie do mnie a nie jestem fanką dentystów, bezboleśnie i konkretnie. Ania

Witam. Bardzo dobry stomatolog, bez bólu i skutecznie. Pozdrowienia J.

Witam. Bardzo dobry stomatolog, bez bólu i skutecznie. Pozdrowienia J.

Stomatolog na 5+++, super podejście do dziecka, pozartuje i dziecko wesołe lezy na fotelu (gdzie wczesniej bał sie wejsc), naprawde godny zaufania, zna sie na swojej pracy, wszystko dobrze wytlumaczy, POLECAM!!