Sławomir Koch

Pan Doktor jest moim aniołem stróżem! Cudowny, profesjonalny i doświadczony lekarz, a przy tym z niespotykanym - ciepłym podejściem do pacjentki. Uważam, że gdyby nie jego troska i zapobiegliwość jako lekarza dziś nie byłabym w ciąży, a jej początkowe zagrożenie skończyłoby się tragicznie. Polecam każdej kobiecie, która po ludzku się boi, ma złe wspomnienia czy ciążę zagrożoną tak jak w moim przypadku. Wspaniały lekarz, ale także człowiek! :)

Od wielu lat jestem pacjentką pana dr. To co jest jego największym atutem to kompetencje; to lekarz, który w swoim fachu pracuje od lat i zna się na rzeczy. Mam do niego pełne zaufanie. Do tego to przede wszystkim bardzo łagodny, pogodny i przemiły człowiek. Badania są wyjątkowo delikatne i komfortowe. Jednak widzę też minusy: nie prowadzi kartotek, więc przy każdej wizycie opowiada się swoją historię od początku, jego nowe usg wciąż nie jest dobrze ustawione (błędne daty, brak 4d itp) no i ta dostępność pana doktora, tzn jej mocne ograniczenie. Telefonów praktycznie nie odbiera a na smsy RACZEJ odpisuje, jednak po porodzie czy ronieniach w szpitalu go nigdy nie widziałam, pomimo tego, że obiecywał, że zajrzy. Chyba po prostu ma za dużo pacjentek, a szkoda, bo lekarz z niego świetny, tylko tego czasu dla pacjentki brak.

Jestem zadowolona z P.DOKTORA KOCH, jest świetnym lekarzem, miłym sympatycznym i podchodzi do swojej pracy z sercem. Pełen profesjonalizm!!!!

Świetny lekarz prowadził moja ciąże zawsze pod telefonem rzeczowy ,sympatyczny naprawdę gorąco polecam.pozdrawiam

nAJLEPSZY GINEKOLOG W MIESCIE, NIE ZGADZAM SIE Z OPINIAMI NEGATYWNYMI KTORE TU INNE PANIE ZAMIESCILY NAWET LEKARZE MIEWAJA ZLE DNI, A JESLI KOMUS COS PAN DOKTOR NIE DOGODZIL TO TEJ OSOBY PROBLEM... A PACJENTKI BARDZO LUBIA SOBIE WYOLBRZYMIAC I PO DODAWAC HISTORYJEK... JA POLECAM DOKTORA!!1

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Toruń"?

Rabiańska 17 lok. 4
Kozacka 32 lok. 9