Pan Doktor jest moim aniołem stróżem! Cudowny, profesjonalny i doświadczony lekarz, a przy tym z niespotykanym - ciepłym podejściem do pacjentki. Uważam, że gdyby nie jego troska i zapobiegliwość jako lekarza dziś nie byłabym w ciąży, a jej początkowe zagrożenie skończyłoby się tragicznie. Polecam każdej kobiecie, która po ludzku się boi, ma złe wspomnienia czy ciążę zagrożoną tak jak w moim przypadku. Wspaniały lekarz, ale także człowiek! :)

Od wielu lat jestem pacjentką pana dr. To co jest jego największym atutem to kompetencje; to lekarz, który w swoim fachu pracuje od lat i zna się na rzeczy. Mam do niego pełne zaufanie. Do tego to przede wszystkim bardzo łagodny, pogodny i przemiły człowiek. Badania są wyjątkowo delikatne i komfortowe. Jednak widzę też minusy: nie prowadzi kartotek, więc przy każdej wizycie opowiada się swoją historię od początku, jego nowe usg wciąż nie jest dobrze ustawione (błędne daty, brak 4d itp) no i ta dostępność pana doktora, tzn jej mocne ograniczenie. Telefonów praktycznie nie odbiera a na smsy RACZEJ odpisuje, jednak po porodzie czy ronieniach w szpitalu go nigdy nie widziałam, pomimo tego, że obiecywał, że zajrzy. Chyba po prostu ma za dużo pacjentek, a szkoda, bo lekarz z niego świetny, tylko tego czasu dla pacjentki brak.

Jestem zadowolona z P.DOKTORA KOCH, jest świetnym lekarzem, miłym sympatycznym i podchodzi do swojej pracy z sercem. Pełen profesjonalizm!!!!

Świetny lekarz prowadził moja ciąże zawsze pod telefonem rzeczowy ,sympatyczny naprawdę gorąco polecam.pozdrawiam

nAJLEPSZY GINEKOLOG W MIESCIE, NIE ZGADZAM SIE Z OPINIAMI NEGATYWNYMI KTORE TU INNE PANIE ZAMIESCILY NAWET LEKARZE MIEWAJA ZLE DNI, A JESLI KOMUS COS PAN DOKTOR NIE DOGODZIL TO TEJ OSOBY PROBLEM... A PACJENTKI BARDZO LUBIA SOBIE WYOLBRZYMIAC I PO DODAWAC HISTORYJEK... JA POLECAM DOKTORA!!1

U dr Kocha bylam dwa lata temu,z pierwszym dzieckiem.Wszyscy polecali mi go,ze dobry i mily no i co mnie glownie przekonalo - ze pomoze mi w szpitalu ... oczywiscie za pieniadze to kazdy jest mily i sympatyczny , pomijam juz stan gabinetu oraz sprzet na jakim operuje .... tragedia...w szpitalu okazalo sie ze mam miec cesarke, znajoma polozna powiedziala mi ze koch mna dyzur i go zawola ,ale pan dr nie raczyl nawet zajrzec ... wpadlam wiec pod opieke dr rzeznika - dla blizej wtajemniczonych :), a dr koch dwa dni po cesarce na obchodzie zapytal sie mnie tylko czy wszystko ok? kontakt tez slaby ...zero odbierania telefonu, jedynie laskawie trzeba sie modlic zeby odpisal na smsa ,.. teraz jeste w ciazy z drugim dzieckiem ale tam juz na pewno nie pojde ...

Świetny specjalista i do tego bardzo ciepły i opiekuńczy człowiek. Dzięki doktorowi udało mi się zajść ciążę w pierwszym cyklu po tym jak trafiłam do jego gabinetu, mimo iż inni lekarze bez zlecenia badań od razu wysyłali mnie do kliniki niepłodności. Ciążę prowadził wzorowo, zawsze chętnie odpowiadał na pytania, w razie wątpliwości mogłam się kontaktować telefonicznie. Podczas moich dwóch pobytów w szpitalu, interesował się moją osobą, przychodził i monitorował moją ciążę nawet jak byłam na innym oddziale. Ponadto miałam to szczęście, że był przy moim porodzie dzięki temu miałam świadomość, że jestem w dobrych rękach i czułam się bezpiecznie. Dzięki zaangażowaniu Pana doktora poród wspominam bardzo pozytywnie mimo wcześniejszych obaw.
Odnośnie samego badania ginekologicznego to wykonuje jej bardzo delikatne. Spośród różnych lekarzy, którzy mnie badali podczas pobytu w szpitalu to doktor wypada najlepiej. Bada najmniej boleśnie, a naprawdę miałam porównanie.
Ogólnie doktor cieszy bardzo dobrą opinią swoich pacjentek. Poleciłam koleżance, która bardzo długo się starała o ciążę. Podobnie jak i mi doktor Koch przyniósł jej szczęście, udało jej się zajść w ciążę bardzo szybko i teraz będąc w ciąży bardzo chwali sobie wizyty u doktora.
Reasumując, kompetentny, zaangażowany, komunikatywny, kulturalny i wzbudzający zaufanie. Wielka klasa przez duże "K".

ZDECYDOWANIE ODRADZAM RODZIŁAM MOJĄ CÓRKĘ PRZEZ 25 GODZIN I PAN DOKTOR MIMO BRAKU POSTĘPU PORODU NIE CHCIAŁ MI ZROBIĆ CESARKI W KOŃCU PO INTERWENCJI RODZINY URODZIŁAM PRZEZ CIĘCIE A CÓRKA BYŁA PODDUSZONA I ZIELONA "O" PUNKTÓW ZA ZABARWIENIE SKÓRY DODATKOWO OKRĘCONA PĘPOWINĄ A PAN DOKTOR TWIERDZIŁ ŻE WSZYSTKO DOBRZE I NIEDŁUGO URODZĘ SIŁAMI NATURY-GDYBY DO TEGO DOSZŁO KTO WIE CZY MOJE DZIECKO BY ŻYŁO-DODAM ZE MIAŁAM LECZONE NADCISNIENIE I BRAŁAM LEKI NA SERCE WSTYD PANIE DOKTORZE !!!!!!

Bardzo mnie zawiódł, chyba tylko chodzi mu o pieniądze...tylko za te pieniądze powinien kupić sobie odpowiedni sprzęt do badań a potem kasować tyle pieniędzy i mówić głupoty pacjentką.

Świetny lekarz. Jest bardzo sympatyczny i delikatny. Polecam:)

Świetny lekarz. Jest bardzo sympatyczny i delikatny. Polecam:)