lekarz Sławomir Kowalik

Ortopeda, Traumatolog

Czekałam na operacje cieśni nadgarstka,doczekałam się.Bałam się,ale niepotrzebnie bo wszystko super przebiegło

Lekarz bardzo sumienny.Bardzo dokładny. ROBIL MI USG.Inny ortopeda olał mnie i powiedział,że nic mi nie jest,a miałem w dole pod kolanem torbiel i mi ją dopiero dr Kowalik zauważył i mnie wyleczył

Lekarz bardzo sumienny.Bardzo dokładny. ROBIL MI USG.Inny ortopeda olał mnie i powiedział,że nic mi nie jest,a miałem w dole pod kolanem torbiel i mi ją dopiero dr Kowalik zauważył i mnie wyleczy.

Bardzo sympatyczny i rzeczowy lekarz Podał mi leki na rwę.Zalecil cwiczenia Uratował też moja siostrę po zle złożonej w gips rece.Przystepnie mi tłumaczy wszystko

Bardzo sympatyczny i rzeczowy lekarz
Podał mi leki na rwę.Zalecil cwiczenia

Miły rzeczowy lekarz.zna sie na rzeczy.wszystko mi wytlumaczyl.zoperowal ciesn nadgarstka.nie dretwieje dzial jak nakezy.pozniej na pck na nfz zdjete szwy mialam i jest ok

Witam.Nie polecam lekarza z koła Kowalika.Ten lekarz zmarnował moje zycie jestem bez niego kaleką.Miałem złamanie kregów c5 c6 L5 S1 wiodomo kosc krzyzowa TO TRZYMA MIEDNICE.Wielki znawca nie zna sie na budowie MIEDNICY a jej budowa nie jest taka prosta ma wiele miesni i wiązadeł na niej opiera sie cały kregosłup głowa rzebra klatka piersiowa kończyny.Teraz jest bardzo zle rozeszła sie jak otwarta KSIEGA wszystkie tetnice wychodzą z jamy brzysznej rozerwane 2 stawy krzyzowo biodrowe skrecone kosci kulszowe otwory zasłonowe sie zarosły wszystko z dołu ze mnie wylatuje nic nie trzyma.

Uratowal mi reke.jestem mu wdzieczna.pozniej operowal siostre i Jej ciesn w nadgarstku.Sympatyczny i rzeczowy

Bardzo dobry lekarz,z dobrym kontaktem.leczył kilku znajomych z dobrym efektem.Mnie operował nogę-chodzę sprawnie , bez dolegliwości. godny polecenia.

Polecam-tak mi zoperował złamaną nogę, że jest lepsza od drugiej, odszkodowanie z ubezpieczalni dostałem-myślę żeby to samo zrobić z drugą.

Powiększył mi uszy dwukrotnie i słyszę teściową cztery razy lepiej - jest super!