Slawomir Kowalik

Dermatolog

Znalazłam tego lekarza w internecie i na podstawie komentarzy postanowiłam tam zabrać córkę, która ma problem z trądzikiem. Moja decyzja była w 100% trafiona. Wspaniały lekarz, nie musiałam prawie nic mówić, sam widział jaki był powód naszej wizyty, świetnie dobrał leki, które szybko przyniosły oczekiwany efekt. Lekarz godny polecenia, jeśli cała służba zdrowia była taka fachowa bylibyśmy o wiele zdrowsi i napewno leczyli byśmy się na właściwe schorzenia. Polecam tego lekarza.

Jest to jeden z najlepszych lekarzy jakich znam ! od dawna miałam bieliznę po urodzeniu żaden lekarz nie wiedział co w takiej sytuacji zrobić , pewnego dnia gdy obchodziłam własnie swoje 10 urodziny poszłam do niego z ta bielizna , wszystko wyjaśnił ii podał świetne lekarstwa które pomogły , nie tylko w tym mi pomógł ... od 2-3 lat wg pana doktora mam AZS ( atopowe zapalenie skóry ) Pan doktor wyjaśnił na czym to polega i co powinnam zrobić dalej aby to wyleczyć oczywiście przepisał świetne lekarstwa które pomagają ... Nie tylko iż z tym pomógł mam problem z trądzikiem który znajduje się na plecach , czole i dekolcie pan doktor też sobie z tym świetnie poradził ... Jestem zadowolona , aktualnie mam 16-ście lat i nadal do niego chodzę ! :) no no panie doktorze znamy sie już 6 lat he he he :) :D
Najlepszy doktor Ever ! opłaca się czekać ! Godny zaufania !
Ps. Panie doktorze widzimy sie znowu nie długo ! :)

Mój mąż miał kiedyś problemy z trądzikiem.kolega z pracy dał mu namiary na właśnie tego doktora,bardzo go chwalił po tym jak wyleczył jego żonę ze zmian skórnych na twarzy.Oczywiście dziś po trądziku nie ma śladu.Moja mam choruje na łuszczycę,daliśmy też mamie namiary na tego doktora i jest bardzo,ale to bardzo zadowolona.Leczyła się tam tez moja siostra.Po dłuższym czasie sam zaproponował wizyty na NFZ.Zamykał tez mojej mamie naczynka,nie mogła się nachwalić.Ludzie w poczekalni tez wypowiadali się w superlatywach o niem.Jeden Pan nawet mówił że zapomniał raz zapłacić za wizytę-lekarz nawet na to nie zareagował.Czasami jest tak że za wizytę bierze tylko 20 zł a nawet i nic nie chce,mówi wtedy następnym razem i tak kilka razy z rzędu,widać że nie zależy mu na pieniądzach tylko na dobru pacjenta.Teraz po nowym roku mąż się do doktora wybiera bo dostał jakieś paskudne uczulenie, i wiem że szybko znajdzie przyczynę i wyleczy.Żaden inny lekarz nie wchodzi w ogóle w grę! Kolejki są ogromne państwowo jak i prywatnie.ludzie z całej Polski przyjeżdżają,więc to o czymś świadczy.Polecam wszystkim!

W kolejce spędziłem grubo ponad 5 godz.Dzięki Bogu Pan doktor zaczął przyjmować 1,5godz. przed czasem. Widać, że zależy mu na pacjencie a nie na jego kasie!!Niby przyjmuje do 19-tej, ale ja wychodziłem z wizyty o 18-tej a za mną była jeszcze masa ludzi. Zdarza się się że pacjenci wchodzą na wizytę o pierwszej w nocy!

Najlepszy dermatolog jakiego spotkałam! Lepszy niż niejeden w Warszawie. Ciepły, miły i sympatyczny. Ma wielką wiedzę na temat swojej pracy i doświadczenie. W kwestii zmian skórnych niezastąpiony.

Świetny lekarz, który pomógł mi uporać się z trądzikiem! Gdyby nie on, dalej przechodziłabym ten dramat. POLECAM!!! :)

leczę się u pana dr Kowalika publicznie ale doraźnie korzystałem prywatnej praktyki. Zawsze uprzejmy, inteligentny, wytłumaczy od początku z czym mamy do czynienia. Nie wyjmuje armaty na muche - czyt. dozowanie leków, zaczyna od najsłabszych. Bardzo trafne diagonozy, pomógł mi już kilka razy. Podejście do pacjenta zawsze ludzkie i podmiotowe a nie przedmiotowe. Polecam wszystkim, kolejki na korytarzu zarówno w przychodni jak i prywatnie mówią same za siebie.

Leczę się u Pana dr i prywatnie i publicznie. Jest dla mnie - jako pacjenta - ogromną podporą w chorobie - poświęca czas, wyjaśnia bardzo szeroko, odpowiada czasami nawet na bardzo dziwne pytania. Celem praktyki prywatnej Pana dra jest pomóc pacjentowi, a nie tylko zarobić pieniądze. A szczególnie cenię Pana dr za czas poświęcony /niezależnie od dnia i pory - zawsze odbierze telefon służąc pomocą pacjentom/ oraz za szczerość - jeśli nie widzi wyjścia kieruje do szpitala /tutaj lekarze dermatolodzy w jednym z bydgoskich szpitali wyglądają bardzo "marnie" w stosunku do dr Kowalika/.Jest to prawdziwy Lekarz i Człowiek przez duże litery.

Lekarz, którego z czystym sumieniem polecam każdemu. Trafna diagnoza, wysoka kultura osobista, zawsze chętny do pomocy.

Była u lekarza już sporo razy, leczę się u niego na trądzik od około ponad rok, a cały czas choroba nawraca...