Sławomir Kuźniak

Lekarz na najwyższym poziomie wiedzy i profesjonaluzmu. Wielkie wow. Dziękuję Panie doktorze. Pozdrawiam

Wspaniały lekarz o wspaniałym podejściu do pacjentki. Prowadził moją 2gą ciążę od 20 tc. Bardzo miły, sympatyczny, zainteresowany zdrowiem pacjentki. Wizyty przebiegały bez pośpiechu w bardzo spokojnej atmosferze, a poród przez cc przebiegł bardzo profesjonalnie i szybko, rana super zagojona. Godny jak najlepszego polecenia.

Wspaniały lekarz. Wspaniały człowiek. Idealne podejście do Pacjentki jak i do obojga rodziców. Ciepły, wyrozumiały, konkretny. Za każdym razem wytłumaczy każdy szczegół, wyjaśni każda watpliwosc. Opanowany, szczegółowy, bardzo cierpliwy. Wizyty trwają tyle ile potrzebuje w danym momencie, ZERO POŚPIECHU. Oboje z mężem jesteśmy zadowoleni z wyboru lekarza prowadzącego nasza ciążę. Dokonaliśmy doskonałego wyboru. Pozdrawiam

Życzę każdej kobiecie takiego lekarza ginekologa jak pan doktor.W moim 51 letnim życiu :) nie spotkałam tak sympatycznego,kompetentnego i troskliwego lekarza.Wizyta przebiega w miłej i serdecznej atmosferze,a problemem p.doktor zajmuje się w sposób profesjonalny i rzeczowy.Polecam każdej pani.Pozdrawiam serdecznie :).

Miły, kompetentny, profesjonalny, godny zaufania. Zawsze znajdzie czas dla pacjentki, szczegółowo wyjaśni wszelkie wątpliwości i otoczy troską. Polecam z całego serca :)

Jestem pacjentką dr Kuźniaka od dwóch lat. Z czystym sumieniem polecam Go każdej kobiecie. Nie napiszę, że cechuje go poczucie humoru, ciepło i uprzejmość, choć tak w istocie jest. :) Najważniejsze dla mnie, jako pacjentki jest to, czy mogę lekarzowi zaufać, jak również to, czy posiada wystarczające kompetencje, dzięki którym będzie mógł się o mnie odpowiednio, medycznie "zatroszczyć". Doktor Kuźniak wszystkie te cechy posiada. Z całą pewnością powierzę mu kiedyś pieczę nad sobą i moim przyszłym potomkiem.

Doktor Kuźniak od początku prowadził moją ciążę, wzbudził moje zaufanie i sympatię, do wszystkiego podchodził profesjonalnie. Na wizytach chętnie rozmawiał na tematy, które mnie niepokoiły a nawet sam wykazywał zainteresowanie, nigdy nie zdarzyło się tak żeby Pan doktor próbował mnie zbywać, mimo że do najłatwiejszych pacjentek nie należałam. Kiedy pojawiał się jakiś problem zawsze reakcja była natychmiastowa. Wszystkim ciężarnym gwarantuję, że u Doktora znajdą fachową opiekę i będą mogły być spokojne o swoje maleństwa! Z czystym sumieniem polecam!

Mogę bez wahania powiedzieć, ze dr. Kuźniak, jest najlepszym lekarzem, z jakim mialam do czynienia. Zawsze gdy miałam problem, starał sie pomóc, o każdej porze, mozna do niego zadzwonic, choć jest zabiegany, zawsze oddzwoni i doradzi. Miły, delikatny, pomocny, nigdy nie zostawił mnie w potrzebie. Bylam pod Jego opieką całą ciąże i jestem bardzo zadowolona. Każdemu poleciłabym takiego lekarza

Praktycznie od samego początku ciąży, aż do rozwiązania byłam pod opieką doktora Kuźniaka. Chodziłam na NFZ, a miałam wrażenie jakbym była przyjmowana prywatnie. Świetna opieka, delikatny i cierpliwy. Nie żałuje czasu dla pacjentki ani badań. Jeśli nawet trzeba zrobić dodatkowe, to nie naciąga na prywatne, tylko robi przez szpital. W każdej chwili mogłam liczyć na pomoc dr Kuźniaka poza gabinetem- pod telefonem. Jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z tak kompetentnym i zarazem miłym lekarzem. Z czystym sumieniem POLECAM!! Agata.

Trafiłam do Pana Doktora dzięki opiniom na tym portalu i faktycznie jestem bardzo zadowolona z opieki. Poświęcił mi bardzo dużo czasu i kompleksowo podszedł do mojego problemu- profesjonalista. Jest bardzo życzliwy i wzbudził moje zaufanie. Prywatna wizyta w placówce Darmed nie miała wygórowanej ceny, także polecam z czystym sumieniem!