Sławomir Kuźniak

Ginekolog

Lekarz na najwyższym poziomie wiedzy i profesjonaluzmu. Wielkie wow. Dziękuję Panie doktorze. Pozdrawiam

Wspaniały lekarz o wspaniałym podejściu do pacjentki. Prowadził moją 2gą ciążę od 20 tc. Bardzo miły, sympatyczny, zainteresowany zdrowiem pacjentki. Wizyty przebiegały bez pośpiechu w bardzo spokojnej atmosferze, a poród przez cc przebiegł bardzo profesjonalnie i szybko, rana super zagojona. Godny jak najlepszego polecenia.

Wspaniały lekarz. Wspaniały człowiek. Idealne podejście do Pacjentki jak i do obojga rodziców. Ciepły, wyrozumiały, konkretny. Za każdym razem wytłumaczy każdy szczegół, wyjaśni każda watpliwosc. Opanowany, szczegółowy, bardzo cierpliwy. Wizyty trwają tyle ile potrzebuje w danym momencie, ZERO POŚPIECHU. Oboje z mężem jesteśmy zadowoleni z wyboru lekarza prowadzącego nasza ciążę. Dokonaliśmy doskonałego wyboru. Pozdrawiam

Życzę każdej kobiecie takiego lekarza ginekologa jak pan doktor.W moim 51 letnim życiu :) nie spotkałam tak sympatycznego,kompetentnego i troskliwego lekarza.Wizyta przebiega w miłej i serdecznej atmosferze,a problemem p.doktor zajmuje się w sposób profesjonalny i rzeczowy.Polecam każdej pani.Pozdrawiam serdecznie :).

Miły, kompetentny, profesjonalny, godny zaufania. Zawsze znajdzie czas dla pacjentki, szczegółowo wyjaśni wszelkie wątpliwości i otoczy troską. Polecam z całego serca :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

Krzywoustego 54/15
PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
70-783 Szczecin