lekarz Sławomir Laufer

Ginekolog położnik, USG

Od ok. 8 lat z przerwami ( 4 letni pobyt w UK) polecam, uczciwy, dobry człowiek i lekarz. Prowadził moją długo oczekiwaną i zagrożoną ciążę. Mam do niego pełne zaufanie.

Polecam dla pań borykających się z problemami niepłodności i dolegliwości związanych z adenomiozą / endometrioza. Jeden, a właściwie jedyny lekarz, który trafnie postawił diagnozę i sposób leczenia po 15latach nierozwikłania zagadki i ulżenia w cierpieniu w wielu klinikach, nie tylko w Szczecinie i Polsce. Nie umiem ocenić pod kątem ginekologa-położnika, jednak czytając opinie niezadowolonych przyszłych mam, słusznie uznaję fachowość pana doktora pod kątem problematyki ginekologicznej niezwiązanej z położnictwem.

co z tego, że miły i sympatyczny jak sprzęt usg stary tak samo jak waga... i prasa w poczekalni, cena zbyt wygórowana, zawsze z opóźnieniem, ostatnio się popsuło, zrobiło się niedokładnie i taśmowo.

jest fajnie jeśli jest ciąża fizjologiczna, inaczej już jest niefajnie, taśmowo, szybko, bez odpowiedzi na ważne pytania, nieuważnie, brak czasu na rozwinięcie problemu zdrowotnego, drogo, a sposób badania piersi - masakra - pozycja tragiczna dla pacjentki, strasznie niekomfortowo, koleżance nie polecę.

Polecam Pana Doktora z czystym sumieniem. Odwiedziłam w Szczecinie juz kilku lekarzy ginekologów i jedno wiem na pewno - dalej nie będę szukała. Przesympatyczny, usmiechnięty, kompetentny, cierpliwy - brakuje w moim skromnym slowniku slow aby opisac zalety Pana Doktora. Wszystko cierpliwie wytlumaczyl, narysował, dał wiele cennych rad i wskazówek. Lekarz nastawiony ewidentnie na leczenie pacjenta a nie na pieniadze jak to na ogol bywa w prywatnych gabinetach. Jeszcze raz polecam i bardzo Panu Doktorowi dziekuje :)

W koszcie wizyty wpisałam cyfrę zero nie bez kozery. Otóż anioł, jakim niewątpliwie jest dr Laufer pytał o moją sytuację finansową i niejednokrotnie, gdy mąż szukał pracy za badanie, wizytę i usg liczył, uwaga 15 - 25zł. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim cudownym podejściem. To po pierwsze. Lekarz jest przeżyczliwy tak, że leżąc na mało przyjemnym fotelu ginekologicznym czasem w ogóle zapominam o tym, gdzie jestem i czuję się jakbyśmy siedzieli na kanapie w saloniku, gawędząc przy tym. Poza tym jest prokatolicki, czyli uznaje te same wartości co ...

Lekarz jest przeżyczliwy tak, że leżąc na mało przyjemnym fotelu ginekologicznym czasem w ogóle zapominam o tym, gdzie jestem i czuję się jakbyśmy siedzieli na kanapie w saloniku, gawędząc przy tym. Poza tym jest prokatolicki, czyli uznaje te same wartości co i ja. Bardzo to dla mnie wielki plus, gdy lekarz nie przepisuje na wstępie tabletek antykoncepcyjnych i poważnie traktuje moje obserwacje i karty cyklów.
Lekarz - człowiek, człowiek - anioł. Polecam każdej kobiecie, która zniechęciła się już nieludzkim traktowaniem w tak intymnych i delikatnych kwestiach, jakimi są sprawy ginekologii.

na plus: lekarz, który wzbudził moje zaufanie po latach "tułaczki" po szczecińskich gabinetach i ma we mnie wierną pacjentkę, polecam go koleżankom, człowiek kompetentny, rzeczowy, znajdzie czas, żeby odpowiedzieć na wszystkie nawet najtrudniejsze pytania, podczas wizyty nie spogląda nerwowo na zegarek odliczając czas do końca, nie czuje się tu "taśmówki" i nie jest się kolejną anonimową pacjentką, ma swoje zasady i nie ulega naciskom, a to się ceni, zawsze stara się pomóc, na minus (niewielki): siedząc w poczekalni słychać co dzieje się w gabinecie, często też umówiona godzina znacznie rozmija się z godziną wejścia do gabinetu, ale to akurat zrozumiałe biorąc pod uwagę zaangażowanie doktora:)