dr n. med. Sławomir Listopadzki

Chirurg ogólny, Urolog

Byłem jak co roku w marcu z wynikami PSA, badanie USG wykazało guza w pęcherzu, dostałem ulotkę i miałem czekać na telefon od jakiejś kobiety która omówi ze mną szczegóły. Na moje szczęście moja żona jest pielęgniarką i poinstruowała mnie co w takim przypadku powinienem zrobić, dzisiaj już jestem w po zabiegu w Szpitalu Onkologicznym. Gdyby nie moja żona i jej porady to nowotwór by się dalej we mnie rozwijał, a ja nadal bym czekał za jakimś iluzorycznym kontaktem od kobiety ze strony doktora Listopadzkiego. Nie polecam

Jestem bardzo zadowolony. Zabieg urologiczny metodą laparoskopową przeprowadzony bez zarzutu. Całość wykonana w szpitalu świętego Łukasza w Bydgoszczy. Placówka super. Personel super. Leczenie zakończyło się pełnym sukcesem.

29-go lipca miałem wizytę w Poradni urologicznej OLK -MED. w Toruniu. Przyszedłem z wynikiem PSA podwyższonym zaniepokojony innymi objawami ze strony gruczołu krokowego. Zaniepokojenie moje było tym większe że w ubiegłym roku miałem przypadek zgonu w rodzinie spowodowany przerzutami do kości raka gruczołu krokowego. Pan doktor potraktował mnie w sposób co najmniej dziwny. Nie zlecił badania USG gruczołu tylko przy mnie zadzwonił do jakiejś pani tłumacząc przez telefon że będzie pacjent na biopsję. Podał jej mój numer telefonu a mnie oświadczył że ta pani zadzwoni i poda mi termin wykonania biopsji. Przypisał mi jakieś tabletki i wyznaczył kolejną wizytę na 4 - go listopada. Do dnia dzisiejszego nikt nie zadzwonił a ja w oczekiwaniu na biopsję udałem się na prywatną wizytę do innego urologa podczas której zostałem dokładnie zbadany i skierowany do szpitala w celu wykonania zabiegu oczywiście laparoskopowo. Dzisiaj już jestem po zabiegu i czuję się bardzo dobrze. Wobec takiego stanu rzeczy nie polecam nikomu usług Pana Doktora. traktuje bowiem pacjentów NFZ- tu jak intruzów.

Ten lekarzyna operował mnie dwa razy laparoskopowo próbował wykonać plastykę połączenia miedniczkowo - moczowodowego, z bardzo opłakanym skutkiem. Po dwóch bardzo bolesnych i mocno nieudanych zabiegach, wypisano mnie ze szpitala Biziela z niedrożnym połączeniem moczowodu z miedniczką i niepracującą nerka. Radzę omijać tego lekarza jak i ten szpital aby zdrowia nie utracić

Niestety liczy się tylko kasa! Za pieniądze to może i leczy jakoś, bez to nie ma ochoty.

Polecam .Zabieg na prostacie metodą laparoskopową wykonany dobrze,powikłań z nietrzymaniem moczu nie mam.OGÓLNIE JEST DOBRZE.Polecam p.doktora osobom z problemami prostaty.

Wizyta w kwietniu, umówienie się na zabieg - lekarz miał zadzwonić w ciągu ok. miesiąca. Dziś jest koniec czerwca i zero kontaktu. Kompetencji nie umiem ocenić, natomiast na pewno ten lekarz nie jest słowny.

czytając opinie pacjentów byłam bardzo zadowolona że to dr Listopadzki będzie mnie operował jednak po operacji byłam bardzo zawiedziona i rozczarowana. Nerkę usunął ale tak mi poszarpał wnętrzności że za kilka dni miałam kolejną poważną operację.

Rok temu miałem przez dra Listopadzkiego operowaną prostatę metodą laparoskopową. Jestem cały i zdrowy. Po operacji nie mam skutków ubocznych. Polecam wszystkim z podobnymi problemami. Mogę dopowiedzieć, że Urologia w szpitalu im. Biziela w Bydgoszczy stoi na najwyższym poziomie. Szczerze polecam, to fachowiec z najwyższej półki!!!

polecam sprawdził się w procesie leczenia

polecam sprawdził się w procesie leczenia