Sławomir Marcinkiewicz

Laryngolog

Dramat! Pan „lekarz” źle zdiagnozował przypadłość mojego dziecka, mało tego, jeszcze podważał kompetencje innych specjalistów, nawet wyniki badań, a właściwe badania nie zostały właściwe odczytane… Dlaczego „tacy specjaliści” mają możliwość udawania, że leczą Ludzi?! Może warto odświeżyć kadrę lekarską, w końcu świat biegnie do przodu i w każdej dziedzinie rozwój ma znaczenie szczególnie w kwestii „zarządzania ludzkim życiem”…

Moja córka trafiała do różnych lekarzy z nawracającymi infekcjami górnych dróg oddechowy, do tego dochodził ciągły katar, oddychanie buzią, chrapanie i co najgorsze z uszu zaczęła jej się sączyć ropa. W końcu trafiłem do dr. Marcinkiewicza który zlecił prześwietlenie noso-gardła i stwierdził, że córka ma bardzo przerośnięty trzeci migdał. Wyciął migdał w prywatnej klinice 4 lata temu i do tej pory jest wszystko ok. Żaden lekarz wcześniej na to nie wpadł na to, że przyczyną wszystkich infekcji był przerośnięty migdał. Miesiąc temu ten sam lekarz zdiagnozował u mojego młodszego synka powiększony trzeci migdał, dodatkowo do tego doszło jeszcze obustronne zapalenie uszu i z nagromadzonym płynem, który bez drenażu mógł doprowadzić do utraty słuchu. Synek miał 30% niedotlenienie, słabo słyszał, mówił bardzo niewyraźnie, cały czas gorączka i stany zapalne, nosek zatkany, oddychał buzią. Tak jak u starszej córki nie mogłam sobie pozwolić na roczne czekanie na zbieg refundowany przez NFZ. Operację przeprowadził doktor w MML Centrum Medycznym. Jestem bardzo zadowolona z tego rodzaju podejścia do pacjenta, tu nie mam mowy o rutynie. Polecam tego lekarz, pomógł też mojemu bratu (problemy z przegrodą nosową) i mamie (poparzony przełyk)

Witam serdecznie, miałam przyjemność korzystać z usług dr Marcinkiewicza. Ten lekarz był ostatnią deską ratunku dla mojej 2-letniej córeczki, gdyż zwykły lekarz (nfz) rozłożył ręce i pozbył się problemu, odsyłając do szpitala. Dr Marcinkiewicz pomimo później pory przyjął nas bardzo serdecznie. Starannie zbadał dziecko, podjął się leczenia i na spokojnie wytłumaczył co przypisał i jak to działa. Polecam tego lekarza.

Witam serdecznie,

W czasie dwóch prywatnych wizyt dot. problemów laryngologicznych zapomniał o zbadaniu krtani! Przy tym nie potrafił postawić diagnozy. Spowodował, że proces leczenia zdecydowanie się wydłużył i nie wiadomo jakie będą tego skutki. Zdecydowanie odradzam jego usługi.

Zdecydowanie odradzam jego usługi.

Niezwykle sympatyczny i profesjonalny lekarz. Przeprowadził operacje usunięcia 3-go migdałka i podcięcia pozostałych migdałków u moich córek - u jednej 2,5 roku, u drugiej pół roku temu. Efekt operacji idealny. Gojenie nastąpiło bardzo szybko. Dziewczynki prawie nie w ogóle nie chorują. Oczywiście problemy z oddychaniem ustąpiły natychmiast i nigdy nie wróciły. Na wzmiankę zasługuje również bardzo profesjonalna i miła obsługa w klinice Jolly Med przy ul. Lelechowskiej 5 w Warszawie.

zły zestaw leków który prowadził do powastania innej choroby.

zły zestaw leków który prowadził do powastania innej choroby.

jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora,spełnił moje oczekiwania,po zastosowanej terapi objawy przewlekłej choroby nosa i uszu ustąpiły ,polecam wszystkim ,jestem szczęśliwa.