lekarz Sławomir Marcinkowski

Traumatolog, Ortopeda

Miałam operacje stopy (paluchy). Jestem zadowolona. Bardzo dobry specjalista. Konkretny, nie obiecuje cudów ale zawsze stara się pomóc. Przy tym bardzo miły i sympatyczny człowiek. Zapracowany ale uśmiechnięty i dba o swoich pacjentów. Polecam!

Najlepszy ortopeda ,bez konkurencji w swietokrzyskim. Szkoda ze nie da sie go sklonowac zeby nie stac w kolejkach i poswiecal troszke wiecej czasu pacjetowi.

Fantastyczny specjalista, 4 lata temu przeprowadzał u mnie rekonstrukcję łąkotki, od tej pory nie mam żadnych dolegliwości związanych z kolanem. Polecam

witam ten świetny lekarz robił mojej mamie rekonstrukcję łękotki którą poprzednio 2 razy spartaczono jest super teraz mama chodzi już sama a nie o kulach dzięki Panie doktorze

Dziękuję Panie Ordynatorze za rzetelną opiekę po trudnej operacji mojej krewnej Jolanty Kopytek,której stan zlekceważono w szpitalu na Czarnowie. Ta pacjentka z Pana oddziału b. szybko odzyskała sprawność fizyczną a z nią radość i samodzielność życiową . Ewa ze Starachowic

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Kielce"?

Wojciech Wąsacz

Ortopeda dziecięcy